Kate Middleton topless?

Jeszcze nie ucichł skandal po opublikowaniu zdjęć z orgii księcia Harry'ego, a już rodzina królewska ma następny powód do zmartwień. Francuski tabloid "Closer" wszedł w posiadanie nagich zdjęć księżnej Kate Middleton.

kate glowne.jpg
Kate Middleton

Zdjęcia zostały wykonane w zeszłym tygodniu, gdy Kate i William wypoczywali w Prowansji, w posiadłości siostrzeńca królowej Elżbiety Lorda Linleya. Księżna na fotografiach ma na sobie tylko skąpy dół od bikini. Nagłówek na okładce nowego "Closer" nie pozostawia wątpliwości: "Zdjęcia, które obiegną świat... przyszła królowa Anglii, jakiej jeszcze nie widzieliście... i już nie zobaczycie!"


Zobacz najlepsze stylizacje księżnej Kate!


Książęca para dowiedziała się o wszystkim w piątek rano, w czwartym dniu podróży po Azji. Choć na okładce tabloidu zdjęcia są zamazane, zarówno Kate jak i William byli bardzo smutni z powodu tak bezczelnego wtargnięcia w ich prywatność.

Makijaż w stylu księżnej Catherine!

Osoby upoważnione przez dwór brytyjski już skontaktowały się z prawnikami we Francji, by zablokować publikację fotografii. Komentują one sprawę bardzo dosadnie, porównując Kate do zaszczutej niegdyś przez paparazzi księżnej Diany: "To bardzo przykre i rozczarowujące. To tak, jakby cofnąć czas o 15 lat."


Kate Middleton - ikona stylu

ID galerii:752

Laurence Pieau, dziennikarka z "Closer" ma nieco inny pogląd na sprawę. Wyraziła bowiem radość, że książę Harry, który raptem miesiąc temu stał się bohaterem głośnego skandalu, w związku z opublikowaniem jego nagich zdjęć, będzie się teraz czuł "mniej osamotniony". Dla księżnej Kate to raczej mało pokrzepiające.


Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton

Źródło: telegraph.co.uk

Foto: FameFlynet
Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Piątek 14.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Pięknie wyglada:-)
Dodano: 2012-09-15 17:30:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×