Kate Moss zaobrączkowana!

Wśród znanych osobistości ostatnio odnotować można wzrost liczby zawieranych małżeństw. Romantyczna tendencja udzieliła się także Kate Moss, która zawarła związek małżeński ze swoim narzeczonym, muzykiem rockowym, Jamiem Hincem.

Kate Moss zaobrączkowana!

Uroczystość odbyła się na początku w miejscowości Littre Farringdon. Do ołtarza odprowadzało pannę młodą 14 druhen, w tym jej 9-letnia córka Lily Grace. Świadkiem pana młodego była koleżanka Jamiego z zespołu the Kills - Alison Mosshart.

Paparazzi byli zachwyceni wyglądem Kate- modelka prezentowała się fantastycznie w sukni vintage zaprojektowanej przez Johna Galliano.

Na skromnym, choć trwającym kilka dni weselu pojawiło się kilka gwiazd  – Jade Jagger, Nami Campbell, Sadie Frost. Znajomi nowożeńców podkreślali jednak, że impreza miała charakter kameralny i swobodny.

Para poznała się we wrześniu 2007 roku, kiedy Sadie Frost ( była żona Jude’a Lawa) zapoznała modelkę w muzykiem po koncercie zespołu The Kills. Między nimi od razu zaiskrzyło, ale jak twierdzili znajomi pary, sam związek także powodował, że sypały się iskry - w ciągu 4-letniej relacji, zakochani rozstawali się… 36 razy!

Jakkolwiek burzliwa nie byłaby ich przeszłość, my koncentrujemy się na przyszłości i życzymy szczęścia młodej parze

Źródło: Entertainmentwise.com
Dodał(a): Karolina Czaja , Czwartek 07.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Marylin
Zbyt dokładnie nie widzę, ale sukienkę chyba miała ładną. I ślicznie wyglądała
Dodano: 2011-07-25 18:49:02 Zgłoś nadużycie