Katie Holmes - naturalnie piękna

Katie Holmes, amerykańska aktorka i była już żona Toma Cruise'a, zawsze kojarzyła nam się z typową "dziewczyną z sąsiedztwa"'. Przeważnie możemy ją podziwiać w jeansach i podkoszulku, ze znikomą ilością makijażu. Po rozwodzie widocznie odżyła i coraz częściej widać ją spacerującą uliczkami Manhattanu ze swoją córką Suri Cruz.

FFN_Holmes_Katie_TEACHFF_062712_9228810.jpg

Katie Holmes

Katie Holmes od dawna była ulubienicą paparazzi. Wszystko to za sprawą dosyć kontrowersyjnego małżeństwa ze znanym amerykańskim aktorem Tomem Cruisem. Jednak wtedy Katie wyglądała na wiecznie zmęczoną i nieco niechlujną. Po rozwodzie widocznie się to zmieniło i możemy ją podziwiać w zupełnie innej odsłonie.

Zobacz Katie Holmes na okładkach magazynów!


Gwiazda nie straciła swojego młodzieńczego uroku, jednak jej cera nabrała blasku. Na codzienne wyjścia wystarczy jej w zupełności odrobina pudru i tuszu do rzęs. Na wieczór aktorka dodaje do tego trochę różu na kościach policzkowych i szminkę w naturalnym kolorze. Ostatnio była widziana na spacerze ze swoją córką Suri w Nowym Jorku. A Wy co sądzicie o naturalnej Katie Holmes?

Suri Cruz wyraźnie nie lubi paparazzi

suri-cruise-katie-holmes-52-T2.jpg

FFN_Katie_Suri_TeachFF_082512_50867413.jpg

Katie Holmes z córką Suri

FFN_Katie_Suri_TeachFF_082512_50867406.jpg

Katie Holmes z córką Suri

ID galerii:730
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Paulina Lipska , Poniedziałek 27.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×