Katie Holmes pokazała najnowsze zdjęcie córki - Suri. Dziewczynka jest IDENTYCZNA jak jej mama!

Katie podzieliła się w sieci zdjęciem swojej córki. Są niemal identyczne! Zobacz sama!

katiehsurimain.jpg

Nie jest tajemnicą, że Katie Holmes była kiedyś związana z Tomem Cruisem. Swego czasu wielce zakochany w Katie aktor skakał nawet po kanapach podczas pamiętnego wywiadu z Oprah Winfrey, gdy opowiadał o swojej miłości do Katie. 

Zakochani przyrzekali sobie też miłość i wierność na bajkowej ceremonii zaślubin, podczas której Katie w klasycznej, koronkowej sukni ślubnej wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

Niestety, małżeństwo rozpadło się, według niektórych w dużej mierze przez przynależność Cruisa do sekty scjentologów, która miała, według plotek, wprowadzać do życia dwojga aktorów coraz to nowe obostrzenia, czego Katie znieść nie mogła. 


Pomimo, iż związek ten nie skończył się najlepiej, jego najpiękniejszym owocem jest jedna z najpopularniejszych córek gwiazd w show-biznesie. Mowa oczywiście o Suri Cruise. Suri podobno nie utrzymuje kontaktu z ojcem, który według plotek miał odwrócić się od rodziny z powodu zakazu wydanego mu przez scjentologów. Czy taka jest prawda? Tego nie wiemy.

Wiemy jednak na pewno, że Katie, pomimo iż nie żyje z ojcem dziewczynki, stara się, by dzieciństwo małej było jak najlepsze!Zwykle aktorka chroni prywatności Suri, jednak ostatnio postanowiła za pośrednictwem Instagrama, podzielić się najnowszym zdjęciem roześmianej córki i jej koleżanki, które podpisała:

"Silne dziewczynki, które staną się silnymi kobietami. Walczmy o to, aby ten świat był lepszy dla naszych dzieci". Oprócz pełnego ducha walki i nadziei wpisu pod zdjęciem, na samej fotografii możemy zauważyć, że Suri jest prawie dokładną kopią urody swojej mamy. Jesteśmy niemal pewne, że oprócz silnej kobiety wyrośnie z niej kobieta równie urodziwa, co jej mama!

Zobacz najnowsze zdjęcie Suri Cruise:

zdjęcia: Instagram.com/katieholmes212/, FameFlynet 

Prawda, że podobna do mamy?


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 21.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
mała to cały ojciec
Dodano: 2016-11-28 23:15:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×