Kidman na okładce Harper's Bazaar

Być może cuda się zdarzają, ale w to nie uwierzymy. Najnowsza okładka Harper's Bazaar z Nicole Kidman sugeruje, że dla gwiazdy czas stanął w miejscu. Uwierzycie, że w tym roku skończyła 45 lat?

Nicole Kidman na okładce Harper's Bazaar

Nicole Kidman na okładce Harper's Bazaar

Nicole Kidman w złotej sukience od Emilio Pucciego i rozwianymi falami włosów wygląda jak bogini. Patrzymy z zazdrością na regularne rysy i idealnie gładką twarz tej 45-letniej kobiety i pytamy się: jak? Jak to możliwe że czas dla niej stanął w miejscu (wersja dla optymistek) czy może raczej jak daleko potrafią posunąć się graficy w swoich nieograniczonych dążeniach do promowania wiecznej młodości.

Zobacz też Nicole na okładce magazynu W. Gwiazda wyeksponowała swoje wdzięki w sesji topless!


Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Nicole z tegorocznego rozdania nagród Emmy, by odetchnąć z ulgą i przekonać się, że matka natura z gwiazdami obchodzi się tak samo niełaskawie jak ze zwykłymi śmiertelnikami.

Złota Nicole Kidman na okładce Harper's Bazaar

Nicole Kidman

Szok? Zastanawiamy się po co utytułowana aktorka próbuje oszukać siebie i innych. Jej osiągnięcia w branży jak również przykre doświadczenia życiowe czynią z niej osobę o bogatej osobowości, mającą wiele do powiedzenia.

Nicole została matką już w wieku 25 lat, kiedy wraz z ówczesnym mężem Tomem Cruisem adoptowali dwójkę dzieci - 19-letnią dziś Isabellę i 17-letniego Connora. Od czasu rozwodu ze znanym scjentologiem kontakty z dziećmi znacznie osłabły, gdyż - jak spekulują media - Cruise skutecznie wciągnął je do sekty. Nicole unika jednak wypowiedzi na temat byłego męża, chętnie mówiąc natomiast o obecnym: muzyku country Keithe Urbanie.

Złota Nicole Kidman na okładce Harper's Bazaar

Nicole Kidman i Keith Urban

"On dał mi pewność siebie. Przez swoją uprzejmość i zrozumienie otworzył mnie na nowe rzeczy, wyzwolił moją seksualność" - stwierdza Nicole w wywiadzie dla Harper's Bazaar. To była duża zmiana w stosunku do lat spędzonych z Cruisem, kiedy - jak przyznaje aktorka - czuła się "skrajnie nieśmiało i niepewnie".

Wiesz, że Harper's Bazaar już niedługo będzie w Polsce?  Zobacz galerię najlepszych okładek magazynu!

ID galerii:761

A Wam jak podoba się Nicole na okładce Harper's Bazaar?

Złota Nicole Kidman na okładce Harper's Bazaar

Nicole Kidman

Złota Nicole Kidman na okładce Harper's Bazaar

Nicole Kidman


Foto: FameFlynet

Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 09.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×