Kim Kardashian jest w drugiej ciąży!

Nori West będzie miała rodzeństwo!

Kim Kardashian jest w drugiej ciąży

Wiele się mówiło o tym, że celebrytka ma problem z zajściem w drugą ciążę, co sama podkreślała w wywiadach, lecz nareszcie się udało! Kim Kardashian najprawdopodobniej zaszła w ciążę dzięki zastosowaniu metody in vitro. Celebrytka i jej mąż Kanye West mówili wcześniej, że jeśli ta metoda zawiedzie, to wezmą pod uwagę wynajęcie surogatki. Na szczęście jednak celebrytka sama urodzi własne, już drugie dziecko.

Portal eonline.com donosi, że pierwszą osobą, która usłyszała tę radosną nowinę, była siostra Kim, Khloe Kardashian, co zarejestrowały kamery Keeping Up the Kardashians.

Wiadomo, że celebrytka nie schodzi z okładek. Głośno się komentuje każdy jej krok i stylizację. Kiedy była w ciąży z Nori, media bacznie się przyglądały jej sylwetce i nie tylko. Czy tym razem będzie tak samo, czy może Kim Kardashian usunie się ze świata mediów na czas drugiej ciąży?

Przypominamy, że pierwsze dziecko celebryckiej pary, Nori West przyszła na świat 15 czerwca 2013 roku. Nowy członek rodziny ma się pojawić na początku 2016 roku.

Gratulujemy!Kim Kardashian jest w drugiej ciąży

Kim Kardashian jest w drugiej ciąży


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 01.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×