Kim Kardashian urodzi syna!

Nori West będzie miała brata. Doniesienia zostały potwierdzone.

Kim Kardashian urodzi syna

Narodzinami Nori West, czyli pierwszej córki Kim Kardashian i Kanye Westa, która przyszła na świat w 2013 roku żył cały świat już od pierwszej wzmianki o ciąży celebrytki. Tym razem nie może być inaczej. Najpierw głośno przeżywano sam fakt, że Kim po raz drugi zostanie matką, potem zaczęto bacznie przyglądać się jej ciążowym stylizacjom, a teraz w Internecie wrze o płci dziecka.

Zobaczcie także: Kim Kardashian szczęśliwą mamą - pierwsze zdjęcie z córeczką!

Jeszcze niedawno Kim zaprzeczała, jakoby spodziewa się chłopca, jednak teraz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Kanye z Nori zaznaczając, że jej mąż będzie idealnym tatą także dla ich syna, zatem chyba nie ma wątpliwości, że drugim dzieckiem celebryckiej pary będzie chłopiec.

Przypominamy, że Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 2014 roku i już dawno mówiono o tym, że planują powiększenie rodziny, lecz wspominano też, że nie przychodzi im to z łatwością. Zastanawiano się nawet, czy para nie skorzysta z surogatki. Jednak mimo wszystko udało się i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie, które nastąpi około grudnia.


Kim Kardashian urodzi syna!

Kim Kardashian urodzi syna!


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 22.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×