Kim Kardashian w sukni ślubnej

Choć w świetle prawa Kim Kardashian nadal jest żoną zawodnika NBA Krisa Humphries'a, to już myśli o sfinalizowaniu gorącego i bardzo medialnego romansu z Kanye Westem. Na to przynajmniej wskazuje zdjęcie, jakie zamieściła wczoraj na swoim profilu na Twitterze.

kimkardashian_cr.jpg

Kim Kardashian

Gwiazda reality show Kim Kardashian uwielbia dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Po głośnym ślubie i jeszcze głośniejszym rozstaniu z Krisem Humphries'em, celebrytka nie ustaje w wysiłkach, by podsycać zainteresowanie swoją osobą. Tym razem zamieściła na Twitterze zdjęcie w sukni ślubnej: w długiej do ziemi, koronkowej kreacji od Emilio Pucciego z głęboko wyciętym dekoltem na plecach prezentuje się świetnie.

Zobacz też: Duet "Kimye" znów razem

Makijaż w stylu Kim Kardashian


To nakręca falę plotek o ewentualnym ślubie Kim Kardashian ze znanym z kontrowersyjnych zachowań raperem Kanye Westem. Jedyną przeszkodą jest status matrymonialny gwiazdy, która wciąż nie uzyskała rozwodu z Krisem Humphries'em i raczej nie zanosi się, by miało to nastąpić zbyt szybko. Były oblubieniec Kim postanowił bowiem dowieść przed sądem jej nieuczciwości, po tym jak zakończyła ich małżeństwo zaledwie po 72 dniach.

ZOBACZ: Kim Kardashian tak szybko się nie rozwiedzie

Najbliższa rozprawa rozwodowa Kim Kardashian jest przewidziana na 28 listopada, więc przynajmniej do tego czasu piękna suknia raczej jej się nie przyda.

Kliknij i zobacz najnowsze modele sukni ślubnych!


kimkardashian.jpg

Kim Kardashian


FFN_KimKanye_Walk_EXC_ZEAPFF_081112_50856372.jpg

Kim Kardashian i Kanye West

FFN_KimKanye_ZEAPHI_081612_50860627.jpg

Kim KardashianDodał(a): Wiktoria Jakubowska , Czwartek 30.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×