Klip Łukasza Zagrobelnego "U mnie maj"

Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku Łukasza Zagrobelnego do piosenki "U mnie maj", która jest drugim singlem promującym płytę "Ja tu zostaję".

zagrobelny.jpgZdjęcia odbyły się w Sycewie pod Poznaniem, reżyserem i autorem scenariusza jest Maciej Michalski, dwukrotny zwycięzca OGAE Video Contest za najlepszy teledysk w Europie ( klip Justyny Steczkowskiej i Poli)

Łukasz: To chyba mój najpogodniejszy teledysk, utrzymany w stylistyce potańcówki lat 60 . Remiza, roztańczona młodzież, pani bufetowa roznosząca różne trunki ,żywe kolory i zapach nadchodzącego lata. To wszystko możecie zobaczyć, poczuć  i usłyszeć w tym właśnie klipie do mojego najnowszego singla "U mnie maj".  Miłego oglądania

Maciej Michalski:Teledysk, który wyreżyserowałem dla Łukasza jest nowym nurtem, w który wchodzę. Odrywam się dzięki temu od mroczności poprzednich produkcji, skupiając się ciągle na wizualności, zabawie kolorem ze szczyptą absurdalnego i bardzo bliskiego nam humoru. Tutaj jest to cytat z lat 60-tych na wiejskiej zabawie, cytat z tamtej mody, tamtych postaci, tamtych sprzętów i zwyczajów”

Album "Ja tu zostaję" ukazał się 27 marca 2012 i osiągnął status Złotej Płyty. Jest to  trzecia płytą w dorobku Zagrobelnego.

Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

Nowa płyty Adama Lamberta "Trespassing"

Polak zwycięzcą w kokursie Beyonce!

"Shape Shifter" - nowy album Carlosa Santany 

Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Poniedziałek 21.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.