"Kobieta, która pragnęła mężczyzny"

Erotyczny dramat z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką, Sonją Richter w rolach głównych to opowieść o świecie kobiecych fantazji i seksualnych pragnień.

Kobieta, która pragnęła mężczyznyKaren (Sonja Richter) jest fotografką mody. W pracy odnosi sukcesy, dużo podróżuje po Europie i robi zdjęcia dla wielu ekskluzywnych magazynów z modą. Swojego męża, nieco starszego od niej Johana (Michael Nyqvist), darzy głęboką miłością.

Karen byłaby szczęśliwą kobietą sukcesu, gdyby nie prześladowały jej powracające sny. Sny poruszające i budzące niepokój. Sny o nieznajomym mężczyźnie.

Kiedy podczas służbowego wyjazdu do Paryża przypadkowo spotyka mężczyznę z jej snów (Marcin Dorociński) nie może w to uwierzyć. I choć szybko okazuje się on zupełnie inny niż sobie wyobrażała, nawiązuje z nim romans. To uczucie przerodzi się w obsesję o katastrofalnych skutkach.

Niezwykle śmiałe sceny erotyczne "Kobiety, która pragnęła mężczyzny" przywołują na myśl "Intymność" Patrice’a Chereau i "Ostatnie tango w Paryżu" Bertolucciego. Jednak tu, to Warszawa jest miejscem spełnienia seksualnej obsesji bohaterów.

Film został wyprodukowany przez Ib Tardiniego, twórcę m.in. "Włoskiego dla początkujących" oraz Zentropa Polska, oddziału słynnej duńskiej firmy produkcyjnej, odpowiedzialnej m.in. za filmy Larsa von Triera. Do polskich kin trafi już 17 czerwca.


Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Redakcja , Środa 25.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×