Kolejna piosenka Karoliny Czarneckiej robi furrorę

Ta młoda piosenkarka to prawdziwy fenomen. Zobaczcie jej kolejny teledysk.

Kolejna piosenka Karoliny Czarneckiej robi furrorę

Karolinę Czarnecką zapewne większość z was kojarzy z utworu "Hera koka hasz LSD", który zrobił prawdziwą furrorę, odnotowując ok. 15 mln wyświetleń. Niestety poprzedni hit był przez większość osób źle odebrany.

Przeraził mnie odbiór mojego wykonania. (...) Zaraz po PPA otrzymałam setki wiadomości od dzieciaków i fanów nagrania, z których płynął przekaz - narkotyki są fajne. Nie było to moją intencją. Dla mnie tekst tej piosenki jest oczywisty, cała historia kończy się tragicznie, a ja nie myślałam o sobie, że będę polską Amy Winehouse. Jednak mocne "Hera Koka Hasz LSD" zostało w głowach nastolatków. Robiąc teledysk, przede wszystkim chciałam pozbyć się wrażenia, że namawiam do brania - mówiła Karolina Czarnecka.

Wokalistka wydała kolejny teledysk. Tym razem także postawiła na kontrowersyjny tytuł utworu - "Wagina", który zobrazował ciekawy klip. Czy powtórzy się sukces "Hera koka hasz LSD"? Wiele wskazuje na to, że tak. Teledysk pojawił się w Dzień Kobiet, a liczba jego odsłon już wynosi ponad 30 tys.

Najnowszy utwór Karoliny Czarneckiej, jak i poprzedni, są coverami brytyjskiej grupy The Tiger Lillies.Zobaczcie "Waginę":
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 10.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×