Kolumbijska piękność - Sofia Vergara

Miała być stomatologiem, została projektantką, modelką i aktorką. Zachwycająca Sofia Vergara podbija serca widzów w serialu "Modern Family"!


Kolumbijska piękność - Sofia Vergara

Kolumbijska piękność - Sofia Vergara


Szczery
uśmiech, kobiece kształty, zmysłowość. To tylko niektóre z zalet utalentowanej Sofii Vergary. Wychowywała się w typowo latynoskiej rodzinie wraz z pięciorgiem rodzeństwa. Uczęszczała do dwujęzycznej szkoły, w której oprócz hiszpańskiego uczyła się języka angielskiego, co po latach bardzo pomogło jej odnieść wielki sukces poza Ameryką Łacińską. Miała zostać stomatologiem, ale rzuciła studia po 3 latach, kiedy to pewien fotograf wypatrzył ją na plaży i zaproponował współpracę. Występowała w reklamach i na wybiegu. Po przeprowadzce do Bogoty zaczęła pracę w telewizji.

Grywała w serialach i zajęła się projektowaniem bielizny. Na koncie ma również rolę na dużym ekranie, ale prawdziwą popularność poza granicami jej kraju zyskała dzięki roli Glorii w serialu "Modern family", który podbił serca widzów na całym świecie. Obecnie aktorka ma już 41 lat, ale wciąż wygląda na dojrzałą dwudziestkę. Jej styl jest niebanalny i odważny, ale co się dziwić kiedy ma się takie ciało... Oceńcie same!   


ID galerii:1108

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Joanna Szczepan , Środa 30.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×