Koncert Foster The People 8 maja!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem koncertem Foster The People informujemy, że grupa zagra w Polsce dwukrotnie! Oba koncerty odbędą się 8 maja w klubie Palladium w ramach cyklu Hortex:Sounds! Pierwszy występ będzie miał miejsce o godzinie 20:00 (wejście do klubu o 19:00), zaś drugi o 22:40 (wejście do klubu o 22:00). Bilety na pierwszy koncert (20:00) są wyprzedane, można natomiast kupować wejściówki na drugi występ za pośrednictwem www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl oraz na stronie organizatora koncertu: www.go-ahead.pl.


Płyta Foster the peopleFoster The People to jeden z najbardziej obiecujących młodych zespołów ostatnich miesięcy. Porównywani są do Empire Of The  Sun czy Phoenix, a ich singlowe "Pumped Up Kicks" wspięło się na szczyty list przebojów na całym świecie.

To trio z Los Angeles rozpoczęło działalność w 2009 roku, a debiutancki album "Torches" wydało dwa lata później. Po spektakularnym sukcesie "Pumped Up Kicks" zespół zaproszono na największe festiwale – amerykańską Coachellę czy South by Southwest.

W maju zespół przyjeżdża do Polski w ramach swojej wiosennej trasy. Ich debiutancki album wydany nakładem Sony sprzedaje się w Polsce rewelacyjnie! Zespół docenił nasz rynek zgadzając się na to, by polscy artyści przygotowali remiksy ich największego przeboju. Grupa osobiście zaakceptowała wersje Rawskiego, kolektywu Double Trouble oraz duetu Plastic!Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Macy Gray w Polsce

Łukasz Zagrobelny "Ja tu zostaję"

John Mayer "Born and Raised"Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Czwartek 22.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×