Koncert Justina Timberlake'a już niebawem!

Z niecierpliwością odliczamy dni do tego wielkiego wydarzenia. Już za dwa tygodnie 19 sierpnia na gdańskiej PGE Arenie wystąpi amerykański gwiazdor – Justin Timberlake!

Koncert Justina Timberlake'a już niebawem!

Koncert Justina Timberlake'a już niebawem!


Brytyjska i europejska trasa koncertowa Justina Timberlake’a trwa w najlepsze, a 19 sieprjia kolej na Polskę! Gwiazdor wystąpi na gdańskiej PGE Arenie. Organizatorem koncertu jest firma Prestige MJM we współpracy z Multimedia Organisation Ltd.

Koncert określany jest w Polsce mianem najbardziej wyczekiwanego wydarzenia muzycznego. I trudno się temu dziwić. To artysta, który znajduje się obecnie na samym szczycie, w idealnym momencie swojej kariery. W krótkim czasie sprzedał ponad 21 milionów płyt i otrzymał osiem nagród Grammy – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

Jak twierdzi Paweł Adamowicz, Prezydent Gdańska - To trzecia kolejna wielka i bardzo wyjątkowa gwiazda, którą będziemy gościć na naszym stadionie. Nie mam wątpliwości, że na koncert Justina Timberlake`a do Trójmiasta przyjadą fani muzyki z całej Polski, a samo wydarzenie będzie doskonałą promocją Gdańska i naszego stadionu.

Bilety na koncert amerykańskiego wokalisty znikały w mgnieniu oka! Szacujemy, że na koncert Justina Timberlake’a przyjdzie 42 tys. osób  - dodaje Tomasz Kowalski Prezes Arena Gdańsk.

Należycie do grona miłośników talentu Justina? My tak!


ZOBACZCIE WIDEO ZAPOWIADAJĄCE IMPREZĘ:
Źródło: MilionKobiet / Mat. prasowe
Foto: Dave Hogan/Getty Image
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 06.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×