Koniec z jesienną nudą!

Co zrobić, aby nie dać się jesiennej chandrze?

Jesienią temperatury są niższe i nic na to nie poradzimy. Oprócz tego możesz z pewnością liczyć albo na słońce albo na deszcz. Mamy sposób na obydwie sytuacje!

Łap każdy promień słońca!

txt 1 MK.jpg

Po prostu - ubierz się na cebulkę i wyjdź z domu! Nie może Cię ominąć widok jesiennego parku pełnego miliona ciepłych barw. Jeżeli masz ochotę, ruszaj śmiało za miasto i zrób całodzienną sesję zdjęciową. Z przyjaciółką na pewno nie zabraknie Ci inspiracji. Wolisz sama? To też jest OK!

Dobrze to znamy - w najważniejszych momentach, które chciałyśmy uwiecznić, często bez żadnego ostrzeżenia padał nam telefon. Polecamy nowy, ważący jedynie 145 gramów smartfon Motorola Z2 Play. Z nim takie irytujące sytuacje Ci nie grożą. Wystarczy kwadrans, aby wydłużyć działanie smartfona aż o 8 godzin, a pełne doładowanie pozwala ponad dobę pracy!

motorola mkobiet txt 1.jpg

Nie każda z nas ma zawsze przy sobie ładowarkę. A jeżeli już ją mamy, to jesteśmy - no właśnie - w plenerze, gdzie o gniazdko raczej trudno. Motorola Z2 Play jest wyposażona w moduł Power Pack, dzięki któremu błyskawicznie doładujesz telefon bez konieczności wychodzenia z aplikacji, z których właśnie korzystasz. Możesz też przedłużyć działanie baterii, wchodząc w ustawienia telefonu. Przydatne, prawda?

Zabaw się w aktorkę!

txt 2 MK.jpg

Odgrywanie scenek jest dobre dla dzieci? Nic bardziej mylnego! Improwizacja to w ostatnim czasie bardzo popularny sposób na spędzenie wolnego czasu i oderwanie się od rzeczywistości. To świetny sposób na rozerwanie się, jeżeli pogoda za oknem nie dopisuje, Co więcej, taka zabawa rozwija kreatywność i umiejętność podejmowania decyzji. To zdecydowanie nie brzmi infantylnie!

Pozostańmy jednak przy dobrej zabawie. Usiądźcie sobie z gorącą herbatą i czymś słodkim nad kartką papieru i wymyślcie pierwsze zdanie Waszej scenki. Wystarczy choć trochę puścić wodze fantazji, aby mieszkanie stało się sceną pełną inspirujących rekwizytów!

Telefon doładowany? Zatem do dzieła! Warto nagrać każdą Waszą scenkę, żeby do niej wrócić, wymyślić coś nowego, albo przynajmniej zdrowo się pośmiać :) Dzięki modułowi Mod Moto 360 Camera, w który wyposażona jest nowa Motorola, nagrasz interaktywne filmy w jakości HD – uchwycisz każdy szczegół! Przeglądanie zdjęć i filmów oraz udostępnianie ich komu tylko chcesz (i kiedy chcesz!) umożliwia kopia zapasowa w aplikacji Zdjęcia Google. A jeżeli chciałabyś trochę poprawić Twoje dzieła, ułatwi Ci to opcja Moto 360 Editor.


motorola mkobiet txt 2.jpg

Chcesz podzielić się z nami swoimi wrażeniami z Motorola Z2 Play? Czekamy na Twoje stylizacje na: [link] Zrób to lepiej – wyraź siebie!


Dodał(a): Izabela Popko , Czwartek 23.03.2000 (aktualizacja: 2017-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar