Konkurs: Wygraj płytę Harry'ego Stylesa!

Mamy dziś niespodziankę dla wszystkich pań - zarówno tych starszych, jak i młodszych, które są fankami przystojnego Brytyjczyka!

662harrykonkursmain.jpg

Sukces debiutanckiego singla Harry’ego Stylesa „Sign of the Times” (debiut na #1 iTunes w 84 krajach i pobity rekord sprzedaży Adele!) sprawił, że wielu dziennikarzy okrzyknęło go „młodym Davidem Bowiem". Premiera jego solowego albumu zatytułowanego po prostu „Harry Styles”, obyła się w połowie maja. 

okładka albumu 

Od tej pory krążek wydany nakładem wytwórni SONY, cieszy się popularnością nie tylko dotychczasowych fanek i fanów wokalisty, ale zjednuje serca także kolejnych osób nucących pod nosem najnowsze przeboje Stylesa. Na płycie znajduje się 10 utworów, a za jej produkcję odpowiadają Jeff Bhasker, Alex Salibian, Tyler Johnson oraz Kid Harpoon. 

Jeśli chcesz sprawić sobie lub bliskiej osobie prezent i wygrać płytę Harry'ego - teraz masz okazję!

Co trzeba zrobić by wygrać?

KONKURS! 

Wystarczy, że odpowiesz na banalnie proste pytanie: Dlaczego chciałabyś mieć tę płytę? A odpowiedź zawrzesz W JEDNYM ZDANIU. 

Odpowiedź należy wysłać na adres: milionkobiet@marquard.pl


Pełne zgłoszenie konkursowe powinno zawierać: Odpowiedź na pytanie zawartą w jednym zdaniu, imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz jego adres pocztowy. 


Konkurs trwa do o 1 do 8 czerwca. Nazwisko zwycięzcy ogłosimy 9 czerwca. 

Regulamin zabawy znajdziesz tutaj.

Zobacz też:

zdjęcia: Instagram, FameFlynet   


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 01.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×