Kontrowersje wokół "Kopciuszka". Lily James odpowiada internautom

W internecie zawrzało. Czy talia aktorki była za szczupła?

Lily-James

Lily James, która zagrała tytułową rolę w filmie "Kopciuszek" ostatnio została zaatakowana falą nieprzychylnych komentarzy ze strony internautów. Zarzucano jej bowiem, iż jej talia jest nienaturalnie szczupła.

Prasa brukowa donosiła, że przed rozpoczęciem zdjęć, aktorka była na restrykcyjnej diecie płynnej i to właśnie dzięki niej udało jej się wcisnąć w ubrania, w których miała odegrać główną rolę.

Lily odpowiedziała internautom: Po co zajmować się czymś tak nieistotnym? W tej bajce chodzi o to, że trzeba być dobrym i uczynnym i to chcemy przekazać dzieciom.

Ponadto aktorka twierdzi, że jej talia jest naturalnie wąska i efekt jaki uzyskano w ekranizacji "Kopciuszka" był wynikiem dodatkowego podkreślenia jej figury za pomocą gorsetu. Proporcje uległy zmianie także dzięki połączeniu go z dużą, rozkloszowaną spódnicą.

Internauci zarzucają, że przy talii Lily James zastosowano także komputerowe wyszczuplanie. Wcześniej zresztą też komentowano, jakoby wizerunek pozostałych postaci był poprawiany właśnie przez programy komputerowe. 

Myślicie, że przez internautów przemawia zwyczajna zazdrość?Zobaczcie polski zwiastun filmu "Kopciuszek":

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube/ Disney Enterprises, Inc


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 24.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Idiotyzm. Ja też mam taką talię i co? mam sobie waty napchać bo jakaś grubaska poczuje się urażona?
Dodano: 2015-03-24 12:44:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×