Królowa popu, Celine Dion tylko w WiMP!

Najnowszy i długo oczekiwany krążek jednej z najpopularniejszych wokalistek w historii muzyki pop już w WiMP. Zapraszamy do odsłuchania "Loved Me Back To Life" Celine Dion.

Królowa popu, Celine Dion tylko w WiMP!

Królowa popu, Celine Dion tylko w WiMP!


W muzycznym serwisie streamingowym WiMP można odsłuchać "Loved Me Back To Life", pierwszy od 6 lat anglojęzyczny album jednej z najbardziej cenionych wokalistek popowych na świecie - Celine Dion. W pracach nad płytą wzięli udział najznakomitsi producenci i kompozytorzy na świecie. Wśród nich znaleźli się m.in. Ne-Yo, Diane Warren, Eg White (Adele), Daniel Merriweather, Babyface, szwedzki duet Play Production, Danny Mercer, Andrew Goldstein i Walter Afanasieff. Oprócz głosu Celine usłyszymy także Ne-Yo i legendarnego Steviego Wondera. Tytułowy utwór "Love Me Back To Life", który jest zarazem pierwszym singlem, napisała m.in. twórczyni hitów Rihanny, Shakiry, Davida Guetty czy Flo-Rida - Sia Furler.

Ten utwór jest dowodem na to, że Celine Dion  jest w stanie wciąż brzmieć niezwykle świeżo - mówi Katarzyna Rogalaska, redaktor w WiMP. - Ma jeden z najpotężniejszych, kobiecych głosów, którego nie da się zapomnieć. Sam utwór jest niezwykle wzruszający, zaśpiewany z charyzmą i mocą. Słuchając całej płyty, można mieć pewność, że nie tylko fani Celine Dion będą usatysfakcjonowani.


Zachęcamy do przesłuchania nowej płyty Celine Dion "Loved Me Back To Life"!!!


belka-mk-662-c73e942e2f9c0570eecefb03ab870ae3_9bbc6c.jpg
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 31.10.2013 (aktualizacja: 2014-01-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×