Krzysztof Ibisz kończy dzisiaj 50 lat!

Znany wszystkim prezenter i dziennikarz, Krzysztof Ibisz, obchodzi dzisiaj urodziny i to nie byle jakie, bo okrągłe 50.!

krzysztof ibisz2015.jpg

Krzysztof Ibisz kończy dzisiaj 50 lat!

Krzysztof Ibisz to znany praktycznie wszystkim prezenter oraz dziennikarz. Przeszło 20 lat gości on na ekranach naszych telewizorów i z powodzeniem spełnia rolę gospodarza w niejednym programie.

Nie od dziś wiadomo, że w showbiznesie wygląd jest bardzo istotny. Znany prezenter doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie kryje, że lubi dbać o siebie. Dziennikarz swego czasu stał się więc chodzącą reklamą zdrowego trybu życia. Wydał nawet swoją książkę, która nosi tytuł "Jak dobrze wyglądać po 40-ce", która stała się hitem i pozyskała znanemu prezenterowi kolejne rzesze sympatyków.

Zobacz też: TANIEC Z GWIAZDAMI - ZOBACZCIE, KTO ZATAŃCZY W KOLEJNEJ EDYCJI 

I choć trudno w to uwierzyć, dziś prezenter obchodzi bardzo okrągłe urodziny. Krzysztof Ibisz przekroczył kolejną magiczną linię i skończył właśnie 50 lat. Może z tego tytułu doczekamy się kolejnej znamiennej książki?

Jak można zauważyć prezenter czuje się na pewno zdecydowanie młodziej niż wskazuje metryka, bardzo czynnie rozwija nadal swoją karierę i wciąż wygląda naprawdę zachwycająco. Aktualnie możemy oglądać go jako prowadzącego znane show "Taniec z Gwiazdami", czy też gospodarza programów w Polsat News.  

Panu Krzysztofowi Ibiszowi składamy dziś najlepsze życzenia i trzymamy kciuki za dalszy rozwój jego kariery.

 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 25.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
KIEDYS WYGLADAŁ NIEŹLE
Dodano: 2015-03-15 18:16:16 Zgłoś nadużycie
Anonim
SIWY STARY DZIADEK FARBOWANY
Dodano: 2015-03-15 18:15:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×