Książę George rozpoczął dziś szkołę! Zobacz urocze zdjęcia i wideo!

Od dziś mały następca brytyjskiego tronu oficjalnie jest już uczniem.

princesgeorge1iphotos394933.jpg

4-letni następca brytyjskiego tronu, 4-letni książę George oficjalnie rozpoczął dziś edukację. Wraz z tatą - księciem Williamem, trzeci w kolejce do tronu członek brytyjskiej rodziny królewskiej, udał się dziś na swoje pierwsze w życiu zajęcia do prywatnej szkoły Thomas's w dzielnicy Battersea w południowym Londynie. Przed wejściem do placówki na księcia czekała dyrektor szkoły - Helen Haslem, która serdecznie przywitała nowego ucznia i zaprowadziła go za rękę do klasy. 

Dodajmy, że szkołę, do której będzie od dziś uczęszczał książę George ukończyło do tej pory kilka sławnych osób, jak np. modelka Cara Delevingne. Warto również wspomnieć, iż w szkole książę będzie używał nazwiska George Cambridge i będzie nosił mundurek. 

Niestety mały książę George został dziś do szkoły zaprowadzony jedynie przez tatę, gdyż jego mama - księżna Kate, która jest obecnie w trzeciej ciąży, cierpi z powodu intensywnych mdłości ciążowych, które w takiej problematycznej formie dotykają zaledwie do 2% ciężarnych. Zobacz film oraz zdjęcia, na których widać, jak książę George udaje się dziś po raz pierwszy na zajęcia szkolne: 

Zobacz też:

zdjęcia, film: Instagram.com/kensingtonroyal/, Starstock


Dodał(a): Natalia Fijał , Czwartek 07.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×