Książę George w szkole używa zupełnie innego imienia niż na co dzień... Nie zgadniecie, jakiego!

W tym roku Książę rozpoczął szkołę. Jakiego imienia używa 4-letni następca brytyjskiego tronu, gdy przebywa wśród rówieśników?

georgeeee.jpg

Pierwsze dni w szkole są dość trudne, o czym z pewnością wie mały Książę George, który właśnie rozpoczął edukację. Oprócz stresu związanego ze zmianami, chłopiec musi zmagać się z dodatkowym napięciem...Każdy krok malca jest śledzony przez rzeszę fotoreporterów. Tak było również podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego, kiedy to zagraniczne media dokładnie przyjrzały się... plecakowi małego George'a! Okazało się, że napis, który się na nim znajduje, to imię, którego następca tronu używa jedynie w szkole. 

Nie każdy wie, że wszystkie imiona Księcia to George Alexander Louis. Rodzina królewska używa ich jedynie na oficjalnych uroczystościach. Książęcy tytuł, do którego przywykło społeczeństwo brzmi "HRH George of Cambridge". Oba sformułowania są na tyle długie, że rodzina królewska po rozmowie z nauczycielami podjęła decyzję o nadaniu George'owi pseudonimu, którego będzie używał jedynie w szkole.

Podczas lekcji Książę będzie nazywany po prostu... George Cambridge. Ma to ułatwić malcowi komunikację z rówieśnikami i nauczycielami. Całej rodzinie królewskiej bardzo zależy na tym, aby George czuł się w szkole tak, jak inne dzieci. 

Jak myślicie, czy Książę George poradzi sobie z nowymi zadaniami? 

Zdjęcie: www.facebook.com/TheBritishMonarchy/ 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 13.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Nie spodziewałabym się 😂
Dodano: 2017-09-25 07:01:38 Zgłoś nadużycie
Anonim
Faktycznie zupełnie inne
Dodano: 2017-09-23 00:30:21 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×