Książka na dziś: Druga strona szczęścia

Podróżujesz komunikacją miejską i nie masz co robić? Oglądasz dużo telewizji? Zmień to! Dobra książka to idealne rozwiązanie na nudę, rutynę czy bezsenność. Dziś przedstawiamy Wam książkę pt. "Druga strona szczęścia". Gwarantujemy, że wciąga bez reszty.

Książka na dziś: Druga strona szczęścia

Książka na dziś: Druga strona szczęścia


Serdecznie polecamy Wam książkę "Druga strona szczęścia". Autorka Seré Prince Halverson tym razem napisała niesamowitą książkę o miłości.

Życie niespełna trzydziestoletniej Elli Beene było pełne rozczarowań, dopóki na jej drodze nie stanął Joe – porzucony przez żonę młody fotograf, właściciel sklepu w małej kalifornijskiej miejscowości i ojciec dwójki dzieci. Wdzięczna losowi Ella buduje z Joem nowe życie, przejmując rolę jego żony oraz matki trzyletniej Annie i kilkumiesięcznego Zacha. Sielanka nie trwa długo: Joe ginie w tragicznym wypadku, a Ella zostaje wdową z dwójką dzieci. Na pogrzebie Joego zjawia się rodzona matka Annie i Zacha. Szybko okazuje się, że zamierza upomnieć się o prawo do opieki nad nimi…

Świat Elli rozpada się niczym domek z kart, a ona sama musi nie tylko stawić czoło bólowi po stracie ukochanego mężczyzny, lecz także – kierując się dobrem dzieci – podjąć trudną i bolesną decyzję dotyczącą ich przyszłości.

Książka na dziś: Druga strona szczęścia

Książka na dziś: Druga strona szczęściaŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Ewelina Urbańska , Środa 24.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anna91
Polecam książkę Zatrzymać Dzień...To niesamowita historia, po której rozkochujesz się w ludziach.
Jest to książka, którą zaczniesz czytać i już wiesz, że nie przestaniesz póki nie skończysz. To magia, która otwiera oczy na wiele spraw.
Zawiera też niespodziankę, jakiej nie zawierała żadna, ale to żadna jeszcze książka.
Sprawdź koniecznie https://www.zatrzymacdzien.pl

Polecam,
Ania
Dodano: 2017-05-31 21:20:03 Zgłoś nadużycie
Magdasasqa
Zepsuł mi się samochód i przesiadłam się na komunikację miejską. W końcu mam czas na czytanie. Polecam tanią księgarnię internetową, w której jest chyba wszystko co chciałabym przeczytać :-) www.bonito.plhttp://www.bonito.pl
Dodano: 2017-01-30 22:27:08 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×