Inteligencja emosocjalna- dzięki tej książce poznasz i zrozumiesz własne emocje

Fantastyczna książka, w której Luis Stortini Sabor, psycholog, analizuje sytuacje, z którymi codziennie się spotykamy, i pokazuje nam, jak je rozwiązać.

FotorCreated (1).jpg

Irytujesz się, gdy ktoś wytknie ci błąd? Przejmujesz się tym, co inni o tobie myślą? Czujesz, że ludzie cię nie rozumieją? Często się stresujesz?  Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałaś poprawnie, ta książka jest dla ciebie! Dzięki inteligencji emocjonalnej zrozumiesz własne emocje i nauczysz się je wykorzystywać w kontaktach z otoczeniem.

Nakładem Wydawnictwa Bellona ukazała się książka pod tytułem "Inteligencja emosocjalna" autorstwa Luisa Stortini Sabora, która wprowadza nowe pojęcie we współczesnej psychologii łączące inteligencję emocjonalną i socjalną oraz pokazuje jak może ono pomóc w codziennym życiu. Książka była bestsellerem na rynku hiszpańskim, a samo podejście zdobywa coraz większe zainteresowanie na świecie (chociaż w Polsce jest to nowość). 

Dzięki tej książce:

  •  będziesz umiała rozpoznawać własne uczucia,
  •  pozbędziesz się strachu i wstydu,
  •  przekujesz gniew w pozytywne emocje,
  •  nauczysz się empatii,
  •  rozwiążesz problemy w związku,
  •  podejdziesz z dystansem do toksycznego szefa, 
  •  nawiążesz lepsze kontakty z otoczeniem,
  •  poczujesz się świadoma, spełniona i szczęśliwa. 

Co ma wpływ na nasze poczucie szczęścia i sukcesu? Emocje. Jestem przekonana, że osoby inteligentne emosocjalnie mają w życiu łatwiej. Nie tylko dlatego, że są wymarzonymi partnerami, przyjaciółmi, pracownikami. Najważniejsze, że nie dają się zjeść emocjom, wiedzą jak nimi zarządzać i rozumieją lepiej innych. Oto przewodnik po wielkiej psychologicznej zmianie, której może dokonać każdy – Katarzyna Montgomery.

książkaemo.jpg

zdjęcia, źródło: materiały prasoweDodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 17.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×