"Małe dzieci i ich wielkie psy" przeuroczy projekt, którym zachwyca się cały świat

Pewien fotograf stworzył przeuroczy projekt, który wywoła uśmiech nawet na buzi największego twardziela.

mniejsze psy.jpg

Wielokrotnie podkreślałyśmy, że wychowanie dziecka z psem ma wiele zalet. Andy Seliverstff stworzył projekt fotograficzny, który odzwierciedla uroki przyjaźni między bardzo małymi dziećmi i ogromnymi psami. Fotograf skoncentrował się przede wszystkim na przedstawieniu więzi, która łączy dzieci i psy.

Na swojej stronie internetowej podkreśla, że fantastycznie było poznać tak wspaniałych modeli, ale wymagało to trochę czasu, ponieważ każdy z nich ma unikalną osobowość i charakter. Czy uwierzysz, jeśli zdradzimy Ci, że materiał do swojego albumu, 58-letni fotograf, zbierał 4 miesiące i podczas tego czasu wykonał tysiące zdjęć, aby wybrać sto tych, które znajdują się w książce?

Projekt „Małe dzieci i ich wielkie psy” pokazuje, jak wspaniałymi przyjaciółmi, mogą być te ogromne stworzenia. Ich ludzka twarz i drzemiąca w nich (pomimo gabarytów) delikatność, wspaniale komponuje się z niewinnością dzieci.

Fotograf podkreśla, że głównym priorytetem nie było wyłącznie zrobienie pięknych zdjęć, które znajdą kupców, ale także pokazanie jak małe dzieci i ich duże psy wzajemnie się komunikują i nawiązują ze sobą wspaniały kontakt.

Choć zdjęcia zapierają dech w piersiach, nie zachęcamy do pozwalania dzieciom siadania na psy. Nie są meblami lub drewnianymi konikami i jest to niebezpieczne zarówno dla czworonogów, jak i dzieci.

Zachęcamy jednak do odwiedzenia strony internetowej fotografa oraz jego profilu na Instagramie. Które ze zdjęć jest Twoim ulubionym?Zdjęcia: InstagramDodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 15.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar