"Największy lęk" Barclay Linwood

Jeśli podoba ci się Harlan Coben, dla Linwooda Barclaya stracisz głowę.

"Jeden z Największy lęk Barclay Linwoodnajlepszych thrillerów roku! Porywająca książka. Pochłonie cię już od pierwszej strony i nie odłożysz jej do strony ostatniej, do szokującego zakończenia."

Tess Gerritsen


"Bez śladu to przy tym bajeczka dla grzecznych dzieci. Książka na jedno posiedzenie: nie wstaniesz, dopóki nie przeczytasz ostatniej strony."

Michael Connelly


Najgorszy dzień w życiu Tima Blake'a zaczął się od śniadania. Robił je dla siedemnastoletniej córki Sydney, która pracowała dorywczo w pewnym hotelu. Gdy po pracy nie wróciła do domu i nie odpowiadała na jego telefony, Tim zgłosił zaginięcie córki, a jednocześnie postanowił sam jej szukać. Tylko jedno utrzymuje go w przekonaniu, że do najgorszego jeszcze nie doszło: to, że podobnie jak on, szukają jej jacyś ludzie - ludzie gotowi zabić, by ją odnaleźć. Pytanie tylko, kto będzie pierwszy?

Linwood Barclay urodził się w USA, ale od dziecka mieszka w Kanadzie. Przez wiele lat zajmował się dziennikarstwem, słynąc z ciętych felietonów na łamach popularnego dziennika "Toronto Star". Jego thriller "Bez śladu" (Świat Książki 2010) uczynił z autora pisarską gwiazdę pierwszej wielkości.

 Wydawnictwo: Świat Książki
Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Panna z dobrego domu"
"Domniemanie winy"

Dodał(a): Karolina Czaja , Wtorek 25.10.2011 (aktualizacja: 2011-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×