Uwaga konkurs! Wygraj warsztaty w Szkole żon i (...nie żon)!

Weź udział w konkursie i wygraj wyjątkowe nagrody!

gift2.jpg

„Szkoła żon i ( …nie żon)” to pomysł przeniesienia szkoły opisywanej w powieści „Szkoła Żon” Magdaleny Witkiewicz w realne życie. Bohaterki powieści jadą do luksusowego hotelu z daleka od szumu cywilizacji, by w przyjaznym gronie, pod okiem wyjątkowych nauczycieli poznawać swoje prawdziwe ja.

I tak też jest w Szkole, która powstała z inicjatywy autorki powieści "Szkoła żon" Magdaleny Witkiewicz oraz społeczności nudoodporne.pl i została objęta patronatem Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu. Ma na celu motywowanie kobiet do pozytywnych zmian w myśleniu o sobie, o partnerstwie i własnej sprawczości. Ta inicjatywa pomoże wielu kobietom inaczej spojrzeć na swoje możliwości, pokaże jak wiele zależy od ich myślenia, nauczy jak być szczęśliwą i pozwoli rozwinąć skrzydła. 

szkola zon ksiazka.jpg

I Edycję "Szkoły żon i (… nie żon)” poprzedza cykl eventów wieczorowa "Szkoła żon i (...nie żon)" w następujących miastach: start w Elblągu 23.09.2016, następnie Gdańsk 21.10.2016, Bydgoszcz 18.11.2016, Poznań 2.12.2016, Łódź 13.01.2017 i Warszawa 3.02.2017. 

logo.jpg

UWAGA KONKURS !


Ty też możesz wziąć udział w gdańskiej edycji wyjątkowych warsztatów Szkoły żon i (...nie żon) i stać się właścicielką fantastycznej książki oraz bizuterii od Pierre Lang! Wystarczy, że prześlesz do nas krótką odpowiedź na pytanie:

"Jaki Twoim zdaniem powinien być partner idealny?"

Wyślij e-mail z odpowiedzią oraz Twoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres: redakcja@milionkobiet.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy aż dwie laureatki, które zdobędą nagrody! Z laureatkami skontaktujemy się telefonicznie. 

Konkurs trwa od 14.10.2016r. do  19.10.2016r.

Zajęcia w wieczorowej  „Szkole żon i (… nie żon)” poprowadzą: Magdalena Witkiewicz  - opowie o tym, jak być ekspertem od happy endów, Ewa Makowska  - poprowadzi zajęcia z przysposobienia obronnego, i nauczy Was jak się bronić przed złym nastrojem i negatywnymi myślami, Joanna Keszka - podpowie jak zatroszczyć się o swoje prawo do dokonywania własnych wyborów seksualnych i do podążania za własnymi potrzebami zarówno w seksie,  jak i w życiu, Kasia Dziewulska specjalistka od make-up przypomni kobietom, że są piękne, a Kasia Gapska na fotografiach uwieczni towarzyszące im emocje. Po takiej dawce pozytywnej energii każda z Pań zacznie uśmiechać się do wszystkich wokół (do lustra też!!!), zrozumie męski punkt widzenia i uwierzy w happy endy. Wszystko to w przepięknych wnętrzach luksusowych hoteli.

Wielki finał i zarazem I edycja "Szkoły żon i nie (..żon)” w Talaria SPA 7-13 marca 2017. W ciągu 7 –dniowego pobytu w Talaria SPA Panie odbędą cykl zajęć: z coachem dotyczących poczucia własnej wartości, z seksuologiem, trenerem personalnym, spotkają się  z pisarką Magdaleną Witkiewicz i odbędą o rozmowy o kobiecych pragnieniach, przejdą kurs w szkole makijażu z Kasią Dziewulską, nauczą się chodzić na szpilkach i gotować z miłością, odbędą zmysłową sesję zdjęciową (dla odważnych akty) z Kasią Gapską, będą mogły korzystać z dobrodziejstw hotelowego SPA.


Nad całością czuwać będą:


Magdalena Witkiewicz

pisarka, zwana specjalistą od szczęśliwych zakończeń. Wulkan pozytywnej energii. Pisze o lekkich sprawach, a czasem o poważnych w lekkim, a nawet bardzo lekkim stylu. Rozśmiesza i wzrusza. Jej powieści poprawiają nastrój. Są lekiem na deszcz za oknem i nieco smutniejsze dni. Zawsze kończą się dobrze. Niezależnie jakie przeciwności losu napotykają bohaterów na swojej drodze – zawsze potem żyją „długo i szczęśliwie”. Czytelniczki cenią ją za niezwykłe ciepło, dystans do siebie i poczucie humoru. Magdalena Witkiewicz jest autorką piętnastu powieści. Prawa do jej książek zostały sprzedane w Europie i Azji. Powieść „Szkoła żon” wkrótce zostanie zekranizowana.

unnamed (1).jpg

Ewa Makowska

coach, trener rozwoju osobistego, trener NLP, dyplomowany doradca zawodowy, mgr pedagogiki. Uczestniczka wielu szkoleń z rozwoju osobistego, m.in. analizy transakcyjnej, ustawień systemowych, pracy z ciałem, podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Prowadzi konsultacje indywidualne i szkolenia z zakresu coachingu i rozwijania umiejętności miękkich. Uczestniczkom swoich szkoleń dodaje siły mentalnej i wyposaża je w praktyczne narzędzia, które od razu mogą wykorzystać w pracy oraz życiu prywatnym.

Ewa.jpg

Joanna Keszka

prowadzi najseksowniejszy portal dla kobiet, czyli barbarella.pl. zachęca kobiety w całym kraju do zatroszczenia się o swoje prawo do dokonywania własnych wyborów seksualnych i do podążania za własnymi potrzebami zarówno w seksie i w życiu. Poprzez moje artykuły, akcje społeczne, spotkania z kobietami zdejmuje z kobiet wszechpotężne poczucie winy, wynikające tylko z tego, że kobieta chce dla siebie czegoś więcej: czy to w sferze seksualnej, czy w każdej innej.

unnamed.jpg

Katarzyna Dziewulska

Make-up to jej pasja i ogromna radość. Współpracuje z trójmiejskimi salonami fryzjerskimi, klinikami urody i teatrem Wybrzeże. Z każdego zakątka świata przywozi nowości kosmetyczne. Pędziwiatr i optymistka. Lubi dobrze zjeść i napić się swojskiego bimbru. Zimowa bałtycka morsica i zawodniczka zjazdów z górki na jabłuszku. Największe marzenie – zobaczyć Ziemię z kosmosu. Jej największa życiowa misja – przypominać kobietom, że są piękne.

Kasia.jpg

Katarzyna Gapska

Nałogowa poszukiwaczka wzruszeń, gotowa wyruszyć po nie na koniec świata. Wiecznie się czegoś nowego uczy i zaraża optymizmem. Mama trójki dzieci. Właścicielka psa i trzech kotów. Mieszka na wsi. Fotografuje głównie dzieci i kobiety, bo uwielbia uwieczniać emocje. Nie stroni od trudnych tematów w fotografii a jej zdjęcia docenili m.in. fotoedytorzy z Photovouge, umieszczając jej zdjęcia w The best of. Sesje z nią to duża dawka pozytywnych emocji skrzyżowana z refleksją.

Katarzyna.jpg

Zdjęcia: materiały prasowe


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Piątek 14.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×