Księżna Kate wygadała się na temat kolejnego "royal baby"? Zobacz, jak zażartowała na przyjęciu w Warszawie!

O jej słowach pisze dziś cały świat...

royal3333main1662.jpg

Jednym z punktów trwającej właśnie wizyty księcia Williama i księżnej Kate w Polsce był uroczysty bal organizowany przez Ambasadę Wielkiej Brytanii w Polsce. Przyjęcie zostało zorganizowane na cześć królowej Elżbiety II z okazji obchodzonych przez nią w zeszłym miesiącu urodzin. 

Podczas imprezy, w Łazienkach mogliśmy ujrzeć nie tylko księcia Williama i księżną Kate, ale także naszą parę prezydencką - Andrzeja i Agatę Dudę oraz tłum gwiazd. Na przyjęciu pojawili się polscy projektanci mody, np. Dawid Woliński i Gosia Baczyńska, jak również sportowcy i aktorzy - widziano. m.in. Marcina Gortata w towarzystwie Alicji Bachledy-Curuś, którzy rozmawiali z książęcą parą.

W trakcie balu, księżnej wręczano prezenty. Jednym z nich było składające się z puchatego materiału akcesorium dla niemowlaka. W odpowiedzi na ten prezent, księżna pokazała go mężowi i ze śmiechem powiedziała: "Wygląda na to, że będziemy musieli mieć kolejne dziecko!". 

Komentarz ten od razu podłapały media i to jedno zdanie księżnej jest dziś na czołówkach serwisów internetowych z całego świata. 

Sądzisz, że to był zwykły żart sytuacyjny, czy jednak Kate marzy o kolejnym royal baby? A może coś już jest "na rzeczy"? Czekamy na komentarze!


Tak para książęca prezentowała się na przyjęciu w Łazienkach Królewskich:


">">

Zobacz też:

 

zdjęcia: Instagram.com, Twitter.com 
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 18.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Idiotyczny prezent dla kogoś kto ma już starsze dzieci i nie potrzebuje żadnego organizatork dla niemowląt. Mogli jej jeszcze dać pampersy 0-3 mies.
Dodano: 2017-07-23 22:19:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×