Księżna Kate wyznała publicznie swoją największą wadę!

A książę William ją potwierdził! O co chodzi?

royal family main.jpg


Choć być może na to nie wygląda, okazuje się, że Kate Middleton, a właściwie księżna Cambridge - Katarzyna, nie jest chodzącym ideałem i pomimo perfekcyjnej otoczki, zdarzają jej się pewne niedociągnięcia. Skąd to wiemy? Otóż Kate sama przyznała się ostatnio do swojej największej słabości!

Kilka dni temu, podczas uczestnictwa na gali wspierającej dziecięce hospicja w Wielkiej Brytanii, książęcą parę poczęstowano wyśmienitym menu stworzonym przez 5-gwiazdkowych szefów kuchni. Gdy para zasiadła do stołu, Kate wyznała, że William z niecierpliwością oczekiwał ich posiłku, gdyż na co dzień jest zmuszony do jedzenia niezbyt udanych potraw, która ona mu przygotowuje. Według świadków, William miał zabawnie odpowiedzieć, że właśnie dlatego jest taki chudy. 


Jak się zatem okazuje, księżna jest marną kucharką, a to sprawia, że jej wizerunek jest choć trochę mniej idealny, ale za to... bardziej ludzki! Poza tym, nieważne, czy umie gotować czy nie, my i tak ją lubimy i wspieramy!

kate lately.jpg

zdjęcia: FameFlynet 

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Sobota 25.06.2016 (aktualizacja: 2016-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Księżna Kate jest dla mnie wzorem do naśladowania. Oto mamy wizerunek kobiety pięknej, szczerej i mądrej. Widzę, że nie uderzyła jej tzw. "sodówka" :) Cieszę się bardzo!
- Kate spełnia się w roli księżnej, żony i matki. To zadowala najbardziej królową Elżbietę II. Władczyni cieszy się, że jej wnuk ma przemiłą dziewczynę za żonę.
Nieważne czy księżna Cambridge umie, czy nie umie gotować. Ja nie chcę, by ona się zmieniała :)
Dodano: 2016-06-29 21:37:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
Piękna.
Dodano: 2016-06-28 09:38:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
Akurat uwierzę, że ona gotuje...
Dodano: 2016-06-27 19:01:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×