Księżna Kate zachwyciła wszystkich podczas oficjalnego spotkania w Londynie

Kate zmienia styl na... jeszcze bardziej kobiecy! Zobacz sama!

katelondonmain.jpg

Księżna Katarzyna i książę Wilhelm, czyli po prostu Kate i William są ostatnio bardzo aktywni podczas oficjalnych wydarzeń, na które zaprasza się członków brytyjskiej rodziny królewskiej. 

My jeszcze nie zdążyliśmy zapomnieć o ich niedawnej oficjalnej wizycie w Kanadzie, która była również pierwszą oficjalną wizytą zagraniczną potomków pary - małego księcia George'a oraz małej księżniczki Charlotte, a ich rodzice, w towarzystwie księcia Harry'ego już pojawili się na kolejnym oficjalnym wydarzeniu.

Tym razem część brytyjskiej rodziny królewskiej włączyła się w obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego i pojawiła się na związanym z tym spotkaniu w Londynie. 

katewill1515.jpg

katemmm3.jpg

katemmm2.jpg

Oprócz rozmów z osobami zaangażowanymi w działalność na rzecz zdrowia w Wielkiej Brytanii, Kate, William i Harry zaliczyli także przejażdżkę na londyńskim Big Eye. Podczas podróży na wysokości, książę Harry miał zażartować, ze z wysokości "widzi dom babci", jak nazwał Pałac Buckingham, czym skradł całe królewskie show. 

katemmm1.jpg


Oprócz zabawnego komentarza młodszego z książąt, uwagę mediów zwróciła także kwiecista sukienka księżnej Katarzyny. Middleton miała na sobie bowiem kreację z nowej kolekcji Kate Spade, której cena to około 500 dolarów.

Sukienka księżnej idealnie wpasowuje się w obecne trendy - ma plisowany dół oraz wiązaną pod szyją "na krawat" górę, a do tego utrzymana jest w stylu romantycznym - bardzo modnym tej jesieni. 

Pomimo dość frywolnego wzoru - w kwiaty, odpowiednie dodatki - beżowe szpilki, delikatna biżuteria i torebka - puzderko sprawiły, że Kate wyglądała w niej olśniewająco!

Warto odnotować także, że księżna po obu ciążach stawia na jeszcze bardziej kobiece stylizacje. Dopasowane, granatowe sukienki zamieniła na te zwiewne i rozkloszowane. Nam się to bardzo podoba, a Ty co o tym sądzisz?

katemmm6.jpg

katemmm5.jpg

katemmm8.jpg


zdjęcia: Starstock, Youtube
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 11.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×