Kto jest winny śmierci księżnej Diany? Poznaj mało znane fakty (WIDEO)

Zobacz dokument, który wiele tłumaczy!

Untitled collagedianaandharrymain.jpg

Księżna Diana była kochana przez tysiące ludzi na całym świecie. Po jej tragicznej śmierci - w paryskim tunelu Alma 31 sierpnia 1997 roku, w żałobie pogrążonych było wiele osób z różnych zakątków świata.


Gdy żyła, medialny obraz jej i jej związku z księciem Karolem wydawał się dość spójny. Wszyscy wiedzieli, że w jej małżeństwie nie dzieje się dobrze - w końcu para się rozwiodła, ale nikt nie przypuszczał, że prawda ukryta za zamkniętymi drzwiami pałacowych komnat może być aż tak szokująca. Dopiero dziś, za sprawą coraz to nowych dokumentów i nagranych na taśmy wypowiedzi księżnej, na prawdę o jej życiu powoli pada światło dzienne. 

Dziś, w przededniu 20 rocznicy jej śmierci można zadać kluczowe w tej sprawie pytanie: czy tę kobietę kochali wszyscy oprócz... własnego męża? Czy to z powodu nieszczęśliwej miłości księżna okaleczała się, próbowała targnąć na swoje życie rzucając się ze schodów i czy dlatego powodowała wymioty po niemal każdym posiłku? 

Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz, oglądając przejmujący dokument na temat życia i śmierci księżnej Diany pt. "Księżna Diana: wypadek czy zamach?" już w czwartek, 31 sierpnia o godz. 22:30 na antenie TLC.

 Zobacz też:

ID galerii:2492

zdjęcia: Starstock
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 30.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Popraw swoją urodę zobacz salon masażu Warszawa https://relaxmindandbody.pl i nasze najlepsze usługi i atrakcyjne rabaty zapraszamy.
Dodano: 2018-01-02 09:33:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Agencja reklamowa ROD Lublin to dynamicznie rozwijająca się na rynku reklamy i promocji firma. Świadczymy kompleksowy zakres usług marketingowych. https://reklama-lublin.pl/
Dodano: 2017-12-11 10:00:08 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×