Kto w drugim odcinku "The Voice of Poland" oczarował jury?

Zobaczcie, kto najbardziej zwrócił uwagę jury.

Kto przeszedł do kolejnego etapu "The Voice of Poland" 12 września?

Tysiące widzów z ciekawością i zapartym tchem ogląda kolejne odcinki tego lubianego show. Co działo się tym razem? Kto najbardziej zwrócił na siebie uwagę?

W trakcie pierwszych dwóch odcinków Andrzej Piaseczny nie znalazł ani jednej osoby do swojej drużyny… na szczęście w programie pojawił się ktoś kto go oczarował i powalił. Jako pierwszy w drużynie Andrzeja znalazł się Krzysztof Bobecki!

The Voice of Poland to dla wielu uczestników okazja do tego żeby przełamać swój strach i niepewność siebie. Rodzeństwo Skibów zdecydowało się na udział w programie, aby wzmocnić samoocenę Julii, która sama wychowuje małą córeczkę.Wsparcie i wzajemne zrozumienie można było poczuć także w trakcie występu – Maria stwierdziła, że w ich śpiewaniu słychać przepływającą między nimi miłość.

Z podobnych powodów w programie znalazł się Patryk Skoczyński – w dzieciństwie był mało lubiany, teraz chce wszystkim pokazać swoją wartość.

Prawdziwym fenomenem jednak okazał się Krzysztof Romaneczko, który zaśpiewał utwór Dawida Podsiadło - Nieznajomy, którym oczarował całe jury.

The Voice of Poland to nie tylko walka o najlepszy głos – dla uczestników to też okazja, aby spotkać się z najbliższymi. Grzegorz Pacho na co dzień pracuje w Wielkiej Brytanii, a obowiązki zawodowe nie pozwalają mu wrócić do kraju. Udział w programie był dla niego szansą, aby kilka dni więcej spędzić z rodziną i spróbować zmienić swoje życie. Niestety tym razem nie zachwycił jury.

Rodzeństwo Skibów

12.09: Kto przeszedł do kolejnego etapu "The Voice of Poland"


Patryk Skoczyński

12.09: Kto przeszedł do kolejnego etapu "The Voice of Poland"


Krzysztof Bobecki

12.09: Kto przeszedł do kolejnego etapu "The Voice of Poland"


Grzegorz Pacho

12.09: Kto przeszedł do kolejnego etapu "The Voice of Poland"


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasoweDodał(a): Anka P. , Poniedziałek 14.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar