Kylie Jenner wróciła do Tygi?

Młodsza siostra Kim i jej były partner - raper Tyga byli widziani razem, gdy opuszczali modny nocny klub. Kylie, naprawdę?

kylie main.jpg

Historia tego związku do pięknych i przejrzystych raczej nie należy. Najmłodsza z "Kardashianek", choć jej prawdziwe nazwisko to Jenner - Kylie, spotykała się z raperem Tygą od 2014 roku. 

Podczas trwania tego związku do mediów przedostawało się wiele szokujących informacji na temat pary. Dowiedzieliśmy się m.in., że raper notorycznie zdradzał celebrytkę, a ta pomimo to spłacała jego długi i... wypłacała mu miesięczną "pensję".

Gdy Kylie w końcu przejrzała na oczy i zostawiła Tygę, ten udzielił wywiadu, w którym oskarżył byłą ukochaną o przyćmiewanie swoją osobą jego kariery, wylał też swoje żale, opowiadając o rzekomej "klątwie Kardashianek", mających niszczyć wszystkich mężczyzn, z którymi się spotykają, a także bez większych oporów co do prywatności dziewczyny, wyznał światu, że... nie uprawiali z Kylie seksu, więc jego skoki w bok właściwie nie były zdradami. 

I gdy po tym wszystkim wydawać się mogło, że Kylie dała sobie spokój z tą relacją i tych dwoje już chyba nawet nie chce ze sobą rozmawiać, oni zaskoczyli wszystkich i... udali się razem do nocnego klubu.

Po wspólnej zabawie, wsiedli razem do auta i pojechali w nieznane, zasłaniając się przed fotografami, którym jednak nie przeszkadzało to w robieniu zdjęć.

Czy myślisz, ze Kylie znów da raperowi szansę? Zobacz zdjęcia pary zrobione przez paparazzich oraz fotkę, którą tego samego dnia Jennerka opublikowała na swoim Instagramie. 

kylie tyga.jpg

kylie tyga2.jpg

Zobacz też: Ile waży Kylie Jenner? 

Mary Jo K

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)


 zdjęcia: FameFlynet, Instagram.com/kyliejennerDodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 27.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Oj głupiutka dziewczynka... :/
Dodano: 2016-06-28 11:49:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×