La La Land: wybierz się z nami za kulisy powstawania filmu!

Zobacz, jak wyglądała praca nad najlepszym filmem tego sezonu!

FotorCreatedlalalandkulisy1main.jpg

La la land to z całą pewnością film, który skradł serca nie tylko krytyków filmowych i komisji przyznającej nominacje do Oscara (przypomnijmy, że ten marzycielski obraz zdobył ich aż 14, bijąc na głowę wszystkie ustanowione dotąd rekordy w tej dziedzinie), ale także i serca naszej redakcji. 

Nie widziałaś jeszcze filmu? Polecamy Ci go serdecznie, zwłaszcza przy okazji nadchodzących walentynek! O czym opowiada ten obraz? 

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli -  Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w show-biznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Oprócz obejrzenia filmu, polecamy Ci także udanie się z nami za kulisy powstawania obrazu w reżyserii Damiena Chazelle. Reżyser dołożył bowiem wszelkich starań, aby film był zarazem magiczny, jak i... obsadzony w bezlitosnych realiach Hollywood. Jak mu się to udało? 


Zobacz, jak wyglądało powstawanie filmu La La Land od kulis:

zdjęcie, film: materiały prasowe/Youtube 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Sobota 11.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×