"Larry Crowne - Uśmiech losu"

Tom Hanks i Julia Roberts, laureaci Oscarów, najbardziej prestiżowych nagród środowiska filmowego, po raz kolejny razem w jednym filmie! "Larry Crowne – Uśmiech losu" to pełna optymizmu komedia romantyczna opowiadająca historię przeciętnego faceta, który po starciu z brutalnymi realiami kryzysu ekonomicznego zostaje zmuszony do całkowitego przewartościowania swojego życia.

Larry Crowne - Uśmiech losuPrzyjazny, uczynny Larry Crowne (Tom Hanks) był istną gwiazdą swojej firmy, pracował w niej zresztą od czasu ukończenia służby wojskowej. Zupełnie niespodziewanie podziękowano mu za jego usługi, co pociągnęło za sobą serię poważnych problemów, ze spłatą hipoteki na czele. Nieprzyzwyczajony do wolnych dni, Larry postanawia zasięgnąć porady swoich sąsiadów i dobrych przyjaciół – Lamara (Cedric the Entertainer) i B’Elli (Taraji P. Henson). Wraca również na uczelnię, by zacząć wszystko od początku.

W East Valley Community College Larry zostaje członkiem barwnej grupy uwielbiających jeździć na skuterach studentów, którzy próbują odnaleźć się jakoś w niezbyt optymistycznej rzeczywistości. W jej skład wchodzą m.in. urocza Talia (Gugu Mbatha-Raw) i jej chłopak (Wilmer Valderrama). Ku swemu zaskoczeniu, Larry zadurza się także w swojej nauczycielce, Mercedes Tainot (Julia Roberts), niegdyś pełnej pasji kobiecie, która przestała czuć jakiekolwiek emocje zarówno względem nauczania, jak i swojego męża-lesera Deana (Bryan Cranston). Przewartościowujący swoje życie Larry okazuje się być dla Mercedes niemałą inspiracją, tym bardziej, że kobieta dosyć szybko uświadamia sobie, że ten niemłody już facet coraz bardziej jej się podoba. Oboje dostają od losu nauczkę: kiedy wydaje ci się, że ominęło cię już w życiu wszystko, co mogło być wartościowe, wtedy pojawia się na horyzoncie szansa, by odkryć prawdziwą życiową pasję.

W kinach od 1 lipca.

Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Karolina Czaja , Poniedziałek 27.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×