"Lekcje Madame Chic"

Nowa pozycja od Jennifer L. Scott, którą koniecznie musicie sprawdzić! Francuski szyk na wyciągnięcie ręki już niedługo w sprzedaży!

"Lekcje Madame Chic"

"Lekcje Madame Chic"


Mieszkająca w Santa Monica autorka, bijącego rekordy oglądalności bloga The Daily Connoiseur, wkracza na rynek wraz ze swoją debiutancką książką "Lekcje Madame Chic".

Autorka zawarła w niej 20 prostych wskazówek stylu, których nauczyła się od samej "Madame Chic", mieszkając z francuską rodziną w ekskluzywnej szesnastej dzielnicy Paryża. Jak sama mówi: "wyjechała do Paryża jako Kalifornijka, a wróciła do Kalifornii jako Paryżanka".

Jeśli jesteście ciekawe co o stylu wiedzą mieszkanki kraju znanego z wyrażenia "chic" i mody "haute couture", koniecznie zajrzyjcie do księgarni już 3 lipca!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Wiktoria Malicka , Poniedziałek 24.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Gorączka ciała

    Gorączka ciała

    Upalne, wakacyjne popołudnia i wieczory to doskonały czas na powieść erotyczną! Zobaczcie, czego możecie się spodziewać w drugiej części trylogii "Bez tchu", którą już znajdziecie na… czytaj więcej

  • "Małe ptaszki"

    Wyrafinowane i zmysłowe "Małe ptaszki" to niezapomniana podróż do pełnego tajemnic świata erotyki. Macie na to ochotę? czytaj więcej