"Letni domek" Marcia Willett

Pierwsza w Polsce powieść bestsellerowej, uwielbianej przez miliony kobiet na całym świecie Marcii Willett – zanurzona w sielskim uroku wiejskiego krajobrazu opowieść o więzach, które łączą i sekretach, które dzielą.

Nie wierzyła, że potrafi pisać. Gdy w końcu spróbowała, pokochał ją cały świat!

Po śmierci matki Matt znajduje małą szkatułkę, w której zgromadziła ona wszystkie pamiątki z jego dzieciństwa. Są  w niej zdjęcia dorastającego Matta, na których – co niepokojące – w ogóle nie ma jego siostry, Imogen. Dlaczego mężczyzna nie pamięta uwiecznionych na fotografiach ubrań, zabawek ani nawet miejsc?

Tymczasem Imogen wraz z mężem i małą córką muszą wyprowadzić się z wynajmowanego domu. Milo, przyjaciel rodziny, proponuje Im kupno Letniego Domku – uroczego, niewielkiego  dworku, w którym wychowała się wraz z bratem. To właśnie tam rodzeństwo odkryje wielki sekret i przekona się, jak silne mogą być więzy krwi.

Letni domek Marcia WillettCiepła i urzekająca historia napisana przez jedną z najbardziej nastrojowych pisarek starego kontynentu. To internauci wybrali okładkę do "Letniego domku"!

"Otwieranie książki Marcii Willett jest jak odwiedzanie starego przyjaciela"

Baby Boomer (Amazon)


"Willett jest obserwatorką, utalentowanym podglądaczem uczłowieczających nas strachów i słabości; do swoich opowieści wnosi  wrodzone ciepło, zrozumienie i współczucie".

Pam Norfolk (Amazon)


"Jeśli mówimy o wielopokoleniowych historiach dotyczących cichych i skromnych Brytyjczyków, zawsze możemy liczyć na to, że Marcia Willett dostarczy nam pochłaniającą opowieść. Łącząc starość i młodość, czule portretuje trzy pokolenia rodziny, prowadzącej proste, nieupiększone i względnie spokojne życie. Jak zwykle jednak potrafi zaaplikować mroczny czas, który zaburzy harmonię i rzuci długi cień na codzienny słoneczny blask".
                                                            Antoinette Klein (Amazon)

Wydawnictwo: Replika

Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Karolina Czaja , Wtorek 23.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×