Liam Hemsworth komentuje związek z Miley!

"Ludzie będą wiedzieli. Już wiedzą" - powiedział aktor.

miley liam main.jpg

W styczniu światło dzienne ujrzały słabej jakości zdjęcia obrazujące, że ubiegłego Sylwestra Miley i Liam mieli spędzić razem w Australii, skąd pochodzi aktor. Od tamtego czasu, para coraz częściej widywana jest razem, a Miley zaczęła z powrotem nosić swój pierścionek zaręczynowy, który w 2012 roku podarował jej Liam. 


Dziś portale internetowe na całym świecie wstrzymały oddech, gdy w australijskich kioskach pojawił się nowy numer magazynu GQ z wywiadem z aktorem w środku. W wywiadzie udzielonym gazecie, Liam odniósł się do zaręczyn z Miley, mówiąc:

"Sądzę, że gdy coś czuję, to po prostu to czuję i za tym podążam. Podejmuję własne decyzje co do tego, co uczyni mnie szczęśliwym, co sądzę, że jest dla mnie dobre i co chcę robić. Nie martwię się zbytnio wszystkim wokół tego." - enigmatycznie odpowiedział aktor na pytanie o "pierwsze" zaręczyny z Miley.

Zobacz też: Makijaże Miley Cyrus!

Na pytanie, czy para znów jest zaręczona, odpowiedział: "Ludzie będą wiedzieli (że coś jest na rzeczy - przyp. red.). Nie są głupi. Już wiedzą.

Możemy zatem chyba uznać, że... stara miłość nie rdzewieje, a Liam potwierdził nasze przypuszczenia (czyt. życzenia) i para znów jest zaręczona.

Miley i Liam poznali się w czerwcu 2009 roku na planie melodramatu "Ostatnia piosenka". W czerwcu 2012 roku zaręczyli się, natomiast rozstali we wrześniu 2013. Od stycznia Miley znów nosi pierścionek zaręczynowy, a o ich powtórnym związku zaczęło być głośno w marcu. Trzymamy kciuki, aby tym razem wesele tych dwojga doszło do skutku!

1.jpg

Miley i Liam w 2012 roku

2.jpg

 Miley i Liam w 2011 roku 

3.jpg

 Pierścionek zaręczynowy Miley, który dostała od Liama w czerwcu 2012 roku 

Zdjęcia: Starstock

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 31.05.2016 (aktualizacja: 2016-06-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×