"Listy do M. 2" - wszystkie zwiastuny + teledysk

Tagi: listy do m2

To jedna z najbardziej wyczekiwanych, polskich produkcji tego roku. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać.

"Listy  M. 2" - wszystkie zwiastuny+teledysk

Na ekranach telewizorów i nie tylko, już od dawna możecie oglądać akcję #czekamnalisty, która jest zapowiedzią świątecznej komedii "Listy do M. 2". Po sukcesie pierwszej części filmu, która pojawiła się cztery lata temu i została najpopularniejszą komedią wyświetlaną w polskich kinach w ciagu ostatnich 25 lat przyszedł czas na ciąg dalszy losów bohaterów, jak też pojawienie się nowych postaci. 

Twórcy filmu postanowili pokazać, co w ciągu ostatnich 4. lat zmieniło się u tak polubionych przez widzów par. Przypominamy, że w pierwszej części Mikołaj (Maciej Stuhr) zakochał się w Doris (Roma Gąsiorowska), a ich miłości pomagał jego syn Kostek (Jakub Jankiewicz).

Nie zabraknie także Melchiora, w którego rolę wciela się Tomasz Karolak. "Święty Mikołaj" znowu będzie rozrabiał. W rodzinie państwa Lisieckich (Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk) także będzie się działo i nie zabraknie wybuchów emocji. Zapewne wiele z was zastanawia się też, jak w roli rodziców sprawdzają się Małgorzata (Agnieszka Wagner) i Wojciech (Wojciech Malajkat), którzy zaadoptowali Tosię (Julię Wróblewską). Pozostali bohaterowie z pierwszej części filmu także nie zostali pominięci. 

Wśród nowych twarzy z kolei zobaczymy m.in. Macieja Zakościelnego i Magdalenę Lamparską. 

Producenci filmu skutecznie podgrzewają atmosferę oczekiwania pokazując kolejne zwiastuny oraz oficjalny teledysk do filmu. 

Mamy dla was wszystkie zapowiedzi "Listów do M. 2". Kto z was nie może się doczekać? Premiera już 13 listopada. 
Oto oficjalny teledysk do filmu:Zobaczcie także: Foto: YouTube@KinoŚwiatPL

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 03.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar