Made by you - niezwykłe wydarzenie na mapie Warszawy!

Tagi: made by you

3 dni, 3 artystów, 2 koncerty i kreatywne warsztaty Made by you! Zapraszamy od 24 do 26 października do Warszawy! Nie może Was tam zabraknąć!

662.jpg

Już w najbliższy weekend marka Converse oraz i-D oddadzą w ręce artystów oraz miłośników kreatywnych działań wnętrza jednej z warszawskich przedwojennych kamienic. Przez 3 dni każda z Was będzie mogła  zapoznać się z niecodziennymi pomysłami czołowych przedstawicieli polskiej sztuki, posłuchać nowych brzmień, wziąć udział w artystycznych warsztatach i uwiecznić na fotografii portret swoich ukochanych Chuck’ów!

Projekt jest wspólną inicjatywą marki Converse oraz magazynu i-D, którzy razem z artystami kontynuują tworzenie galerii Made by you, będącej częścią kampanii pod tą samą nazwą. Made by you jest również podziękowaniem skierowanym bezpośrednio do fanów marki, którzy od lat wybierają sneakery Chuck Taylor i w nich wyrażają swoją kreatywność.

A kto w tej edycji zaprezentuje swoje artystyczne wizje? Maurycy Gomulicki, Rafał Dominik oraz Gregor Różański, czyli jedni z najbardziej intrygujących polskich twórców. Jeśli jesteście ciekawe, jak nowoczesne instalacje, wielkoformatowe dzieła i popartowe aranżacje wypełniły kilkusetmetrową, surową przestrzeń w centrum Warszawy, wpadajcie do przestrzeni Converse! Koniecznie zabierzcie ze sobą swoje Chuck’i i przyłączcie się do tworzenia galerii Made by you!

Więcej szczegółów o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Program wystawy "Made by you"


Otwarcie galerii  Made by you i spotkanie z artystami odbędzie się w sobotę, 24 października, o godz. 17:00 we wnętrzach przedwojennej kamienicy przy ul. Kredytowej 9 w Warszawie (wejście przez klubokawiarnię Miłość). Ekspozycja będzie otwarta do poniedziałku - 26 października do godz. 21:00. Wstęp wolny!

Podczas trzech dni działania wystawy (24-26 października) na odwiedzających czekać będzie mnóstwo kreatywnych i angażujących aktywności, m.in. z pracami ilustratorki Mileny Liebe. Dla fanów nowych brzmień również przygotowano coś specjalnego. Przez cały czas trwania wystawy, w mobilnym foto-studio każdy z gości będzie miał możliwość wykonania portretu ulubionych Chuck’ów. Warunek jest jeden – trzeba wziąć je ze sobą!

Szczegóły na temat tego, jak zdobyć wejściówki na koncerty oraz na temat całego wydarzenia znajdziecie na Facebooku!

Kim są artyści zaangażowani w projekt?


Artyści zaangażowani w projekt to wyjątkowe indywidualności, prezentujące odmienne style i formy wyrazu. Maurycy Gomulicki, autor instalacji plastycznych i krótkich form filmowych, a poza tym zdeklarowany hedonista, fotograf, kolekcjoner oraz antropolog kultury stworzy wielkoformatowy mural.

Z kolei Rafał Dominik, miłośnik eksperymentów, założyciel artystycznego projektu Mebleks, zespołu  disco-polo Galactics, autor wystawiany w największych polskich galeriach sztuki współczesnej, zaprezentuje nowoczesną popartową instalację.

Z wymagającym wnętrzem kamienicy zmierzył się również Gregor Różański, artysta multimedialny. W swoich działaniach koncentruje się na współczesnych mu zjawiskach i kontekstach. Gościom wystawy zaprezentuje instalację przestawiającą kakofonię oraz chaos współczesnego świata.

Alo Wala z to wokalistka o bengalsko-indyjskich korzeniach, która śpiewa i rapuje, inspirując się cumbią, włoskim gangsta rapem oraz mieszanką electro i hip-hopu. Każdemu z jej koncertów towarzyszą szalone wizualizacje.

Więcej na www.converse.pl

Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Piątek 23.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×