"Mag niezależny Flossia Naren" t.2

Dawno dawno temu. Za górami... Za lasami... Bla, bla, bla... Pewnie liczyliście na rzewną opowieść o bezbronnej, wiotkiej księżniczce i wybawiającym ją z opresji i potwornych łap, mężnym rycerzu? …To się przeliczyliście!

Mag niezależny Flossia Naren t.2Zamiast księżniczki: Mag Niezależny Flossia Naren. Dama bynajmniej nie bezbronna, ani wiotka! W roli mężnego rycerza: Porucznik Laurienne. Mdlejący na widok zwłok żółtodziób wątpliwego pochodzenia, który sam bez przerwy jest w opresji...

Potwora też nie uświadczycie. W zamian funt dworskich intryg, kopa tajemnic, dwa tuziny sekretów, stara czarownica, tajni agenci, jeden mag bojowy, starożytna magiczna księga i tajemniczy, potężny wróg.
Na dokładkę mendel dobrego humoru, a do smaku porządna porcja błyskotliwej ironii...

Kira Izmajłowa urodziła się w Moskwie 17 listopada 1982 r. Wychowywana przez babcię, nauczyła się czytać w wieku niespełna trzech lat.Była studentka Państwowego Uniwersytetu Zarządzania, specjalność – zarządzanie energetyką. Obecnie pisze doktorat. Pracuje w jednej z większych korporacji IT w Rosji. Czasu wolnego prawie nie ma. Ten, który uda jej się wygospodarować, dzieli między rodzinę, przyjaciół , dwa ukochane rotwailery, samochód i najróżniejsze hobby. Wiersze tworzyła, zanim jeszcze nauczyła się pisać, ale na poważnie poezją zajęła się dopiero na studiach. Przygodę z prozą rozpoczęła w 9 klasie. Od tamtego czasu napisała kilkanaście opowiadań.

Wydawnictwo: Fabryka Słów

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Strefa Armilarna" Andrzej Pilipiuk

"Podróż na liściu bazylii"Dodał(a): Karolina Czaja , Piątek 29.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×