Małgosia Bela wychodzi z domu w piżamie?

Swoją karierę w modelingu zaczynała dość późno, bo w wieku 21 lat. Jak teraz wygląda jej życie? Czy na co dzień ciągle nosi makijaż i drogie kreacje? Sprawdźcie, co powiedziała w wywiadzie dla DDTVN.

Małgosia Bela

Małgosia Bela to modelka, której sesje możemy podziwiać na całym świecie. Pomimo tego, że tak naprawdę swoją karierę w modelingu zaczęła dość późno, jak na ten zawód, bo mając 21 lat, udało jej się osiągnąć wszystko to, co kobiety kroczące po wybiegach od nastoletnich lat. O dziwo, Małgosia przyznaje, że będąc na topie, wcale sobie z tego tak naprawdę nie zdawała sprawy, ponieważ jej wiedza o modzie była znikoma.

Kiedy już rzuciła świat mody na kolana, nagle się z niego wycofała, ponieważ przyjęła rolę w filmie "Ono" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Zagrała tam główną bohaterkę, która nie była zbyt ładna i prezentowała się m.in. w krótkich, tłustych włosach i bez makijażu. Jak sama przyznaje, przyjecie tej roli było spontaniczną decyzją.

Małgosia Bela jest niezwykle skromna i myśli o sobie w kategoriach antygwiazdy. Żartobliwie przyznaje, że wychodzi z łóżka żeby zawieźć syna do szkoły, co robi w... piżamie! Co prawda nie wychodzi przy tym z samochodu, ale naprawdę o poranku można ją zobaczyć za kierownicą w piżamach i butach. Co ważne, modelka przyznaje, że po ulicach Paryża często porusza się także bez makijażu.

Modelka opowiada też, że po porodzie nie wyglądała zbyt dobrze, ale już 3 miesiące później brała udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Podkreśla również, że jej zdaniem po urodzeniu dziecka stała się lepszą modelką, ponieważ jest bardziej świadoma swojego ciała.

Jeszcze więcej informacji o Małgosi Beli dowiecie się z całego wywiadu dla Dzień Dobry TVN, który przeprowadziła Kinga Rusin. Zobaczcie go TUTAJ.Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Dzień Dobry TVN

Dodał(a): Anka P. , Sobota 04.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Bogini
Dodano: 2015-04-04 19:42:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
rany jakie chude brzydactwo!!!!
Dodano: 2015-04-04 13:46:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×