Marcin Tyszka zdradził sekrety Anji Rubik

Fotograf udzielił nietypowego wywiadu.

Anja Rubik

Anja Rubik jest jedną z najbardziej znanych modelek na całym świecie. Ostatnio możemy ją oglądać w kolejnej edycji programu Project Runway, w którym to prowadzi uczestników przez trudną, krawiecką drogę. Do grona jurorów tym razem dołączył także Marcin Tyszka, który w wywiadzie dla programu Dzień Dobry TVN zdradził kilka sekretów Anji Rubik.

Fotograf przyznał, że topową modelkę zna od dziecka. Jak sam to określił, robił jej zdjęcia w pieluchach i żartobliwie dodaje, że zrobił jej pierwszą okładkę, która jest najbrzydsza na świecie i sam się jej wstydzi, a Anja zabroniła ją komukolwiek pokazywać. Wszystko ma oczywiście humorystyczny wydźwięk, ale ten wywiad pokazuje, że zarówno modelka, jak i fotograf mają duży dystans do siebie.

Czy para, która tak długo się zna spierała się w czasie nagrań do programu Project Runway? Okazuje się, że tak. Marcin Tyszka zaznacza, że lubi, kiedy Anja jest lekko zdenerwowana, choć tak naprawdę ponoć najbardziej rozzłościł ją gość, który się pojawił w programie i wtedy modelka wyglądała jakby ją ktoś wrzucił do wrzątku.

Cały wywiad możecie zobaczyć TUTAJ.


Anja-Rubik

Marcin-Tyszka


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ DDTVN
Foto: KAPiFDodał(a): Anka P. , Wtorek 24.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×