Mariah Carey i Nicki Minaj nienawidzą się

Mariah Carey nie traci czasu by udowodnić, że w "Amerykańskim idolu" jest miejsce tylko dla jednej divy i oczywiście jest nią ona. Nieco inne zdanie na ten temat ma druga jurorka - Nicki Minaj. Wojna na planie "Amerykańskiego Idola" trwa.

Nicki Minaj i Mariah Carey

Nicki Minaj i Mariah Carey


Kiedy dwa miesiące temu, w mediach pojawiła się informacja, że w fotelu jurorskim "Amerykańskiego Idola" zasiądzie Mariah Carey, było wiadome, że pozostałym jurorom nie będzie łatwo. Diva popu posiadająca ego wprost proporcjonalne do zawrotnej sumy jej honorarium (rekordowe 18 mln!) od początku nie pozostawiała wątpliwości, że to ona jest gwiazdą programu.

Kliknij tutaj i kup zmysłowe perfumy Mariah Carey!

Nicki Minaj najwyraźniej nie podziela tej opinii, a w efekcie atmosfera na planie się zagęszcza. Podczas pierwszego castingu do programu, za każdym razem kiedy Nicki wydawała negatywną opinię o uczestniku, Mariah jej przerywała. Nie raz, ale wiele razy. Niezrażona Minaj kontynuowała wywód, ignorując Carey i jedynie podnosząc głos.

Zobacz, jak wykonać makijaż w stylu Nicki Minaj!


Stosunki obu pań od początku były napięte, po tym jak Mariah otrzymawszy telefonicznie informację o zatrudnieniu Nicki w roli jurorki, rzuciła słuchawką. "One zwyczajnie się nienawidzą" - mówi osoba z produkcji.

Hipokryzja programów typu "talent show" nas zadziwia. Ich twórcy nawet nie starają się udawać, że chodzi o coś więcej niż połechtanie próżności wielkich gwiazd.

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Mariah Carey

Mariah Carey

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Mariah Carey

Mariah Carey


Foto: FameFlynet

Źródło: tmz.com


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 18.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Siebie warte
Dodano: 2013-01-25 02:35:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
Tak się nienawidzą, że aż Minaj nagrała z Carey remix Up Out My Face, do którego nawet powstał teledysk. Już nie ma jakich bzdur wymyślać.
Dodano: 2012-09-21 01:36:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×