Mark Zuckerberg zostanie ojcem!

To jednak nie jest jedyne zaskoczenie. Tej informacji towarzyszy także inne wyznanie Marka.

Mark Zuckerberg zostanie ojcem!

Wiele osób marzy o sukcesie, jaki odniósł Mark Zuckerberg, ale jak się okazuje, na innych polach nie zawsze idzie mu łatwo. 

Założyciel Facebooka właśnie ogłosił, że zostanie ojcem! Oczywiście odbyło się to na... Facebooku, ale nie była to jedynie radosna informacja. Mark postanowił poruszyć jeszcze inną, istotną kwestię. Otóż wyznał, że jego żona wcześniej aż trzykrotnie poroniła.

Zobaczcie także: Te gwiazdy straciły dziecko przed urodzeniem

Napisał: Na początek chcę się z Wami podzielić pewnym doświadczeniem. Staraliśmy się o dziecko od wielu lat. W tym czasie Priscilla poroniła trzy razy. Kiedy dowiadujesz się, że będziesz miał dziecko, jesteś pełen nadziei. Zaczynasz sobie wyobrażać, kim ono zostanie i snuć marzenia na temat jego przyszłości. Zaczynasz planować, a potem wszystko się wali. To bardzo osobiste doświadczenie.Kiedy zaczęliśmy o tym rozmawiać z przyjaciółmi, zrozumieliśmy, że to zdarza się często i że wiele osób, które znamy, miało takie same problemy.
Mamy nadzieję, że dobra wiadomość, jaką mamy o naszej ciąży, da wielu ludziom taką samą nadzieję i pomoże wielu otworzyć się, by opowiedzieć swoją historię. 

Obecnie Priscilla Chan, żona Marka jest w zaawansowanej ciąży i ryzyko, że straci dziecko jest niewielkie. Wiadomo też, że będzie to dziewczynka!

Widać, że przyszły tata jest podekscytowany tym faktem i podkreśla, że dla niego i jego żony to nowy rozdział w życiu, w którym skupią się na tworzeniu świata, który będzie lepszym miejscem dla ich dziecka i następnych pokoleń.

Post Marka Zuckerberga cieszy się ogromną popularnością - liczba "lajków" i udostępnień rośnie z każdą chwilą. Gratulujemy i czekamy na informacje o narodzinach córeczki.

">Mark Zuckerberg zostanie ojcem!

Mark Zuckerberg zostanie ojcem!

Zobaczcie także: Foto: FameFlynet/Facebook Marka Zuckerberga

Zobaczcie także:">Foto: FameFlynet
Źródło: Facebook


Dodał(a): Natalia , Piątek 31.07.2015 (aktualizacja: 2015-08-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×