Marta Wierzbicka i Ewa Minge pokazały swoje tatuaże - Która wygląda lepiej?

Na ostatniej imprezie gwiazdy pochwaliły się swoimi tatuażami. Która "dziara" wygląda lepiej i ciekawiej? Zobaczcie sami.

tatuaże gwiazd.jpg

Marta wierzbicka i Ewa Minge pokazały swoje tatuaże - Która wygląda lepiej?

Zrobienie tatuażu to z pewnością odważna decyzja, nie tylko ze względu na możliwy ból, ale przede wszystkim ze względu na to, że tatuaż towarzyszy nam zazwyczaj do końca życia i zdecydowanie nie jest łatwo go usunąć.

Są osoby, które uważają, że "dziara" to zbędny wymysł, którego większość po czasie żałuje, jednak są także osoby, które bez posiadanych tatuaży nie wyobrażają sobie życia.

Zobacz też: TATUAŻE GWIAZD 

Niektóre gwiazdy także decydują się na to, by ozdobić swoje ciało szczególnym rysunkiem, czy tekstem. W gronie takich znanych osób posiadających tatuaże są Marta Wierzbicka oraz Ewa Minge, które na ostatnim evencie postanowiły pochwalić się swoimi tatuażami.

 

Szczególnie plecy znanej projektantki wzbudziły wiele kontrowersji. Oprócz tego, że jej tatuaż jest naprawdę duży. Motylki oraz duży cytat, który wytatuowała sobie Ewa Minge prezentuje się naprawdę ciekawie.

Zobacz też: MAJA SABLEWSKA POKAZUJE NOWY TATUAŻ 

Marta Wierzbicka pokazała nieco mniejszy format tatuażu, choć wcale nie taki mały. Jej "dziarka" mieści się na boku pleców i przedstawia róże. Choć stylizacja nieco przysłaniała tatuaż, to mimo wszystko był on widoczny i także wzbudził zainteresowanie fotoreporterów.

Która z gwiazd waszym zdaniem lepiej prezentuje się z tatuażem?

tatuaż minge.jpg

tatuaż minge 2.jpg

tatuaż wierznickiej.jpg

tatuaż wierzbickiej 2.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 04.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
cale to towarzycho zaczyna wygladac jaky z mamra ich wszystkich wypuscili ochyda
Dodano: 2016-06-15 21:42:09 Zgłoś nadużycie
ZoskaMika
hm no te motyle Ewy są takie troche dziecinne/? ale nie chce hejtowac, jej ciało, jej sprawa :) co do Wierzbickiej to szkoda, ze tylko fragment tatuażu widac, wydaje się fajny i dobrze zrobiony. ja preferuje tego typu dziary http://dziary.com/post/1789-dziary-com-to-kultowe-miejsce-zbior?ref=main :)
Dodano: 2015-09-16 14:47:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
Niedługo skrzydła motyli minge obwisną.........
Dodano: 2015-09-14 08:04:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
mało się nie zesrają z tymi tatuażami , wszystkie teraz się tatuują i dla każdej to takie ważne , istotne i osobiste.
pojebało je!!!!!!
Dodano: 2015-09-10 09:59:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nazwisko się pisze zawsze z dużej litery....
Dodano: 2015-09-09 13:22:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
MojaStartowa.pl nowy serwis oferujący możliwość utworzenia w pełni spersonalizowanej strony startowej, mojastartowa.pl posiada ogromną bazę stron daje również możliwość linkowania dowolnej strony, mojastartowa.pl to wygoda, prostota obsługi i oszczędność czasu. Zarejestruj się i sprawdź jak to działa już dziś mojastartowa.pl zmieni twoje podejście do korzystania z internetu żaden serwis nie daje takich możliwości jak mojastartowa.pl, twoje ulubione strony w jednym miejscu dostępne wszędzie i z każdego urządzenia!
Dodano: 2015-09-05 18:36:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Odważna ekspozycja tatuażu w Cannes

    Odważna ekspozycja tatuażu w Cannes

    Festiwal Filmowy w Cannes to wielkie wydarzenie, do którego wiele gwiazd przygotowuje się długimi tygodniami. Czy Asia Argento doceniła rangę tego festiwalu? czytaj więcej

  • Tatuaże gwiazd

    Tatuaże gwiazd

    Tatuaże od dawien dawna ozdabiały ciała, aczkolwiek kiedyś robili je sobie harleyowcy, marynarze, wojskowi lub więźniowie. Dziś uległo to zmianie i tatuaż jest atrybutem piękna, pewności… czytaj więcej