Mąż Justyny Steczkowskiej walczy o małżeństwo. Co powiedział mediom?

O małżeństwie Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego mówią dziś wszyscy. Co takiego zadeklarował architekt i model, a prywatnie mąż gwiazdy?

Untitled collagesteczkowskamain.jpg

Choć od kilku tygodni plotkarskie media podawały informacje, jakoby małżeństwo Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego wisiało na włosku, oficjalnie para się nie rozwiodła. Pikanterii dodał jednak fakt, że sama piosenkarka na swoim koncie na Facebooku ogłosiła, iż wraz z mężem są w separacji. 

Pomimo tego, że małżeństwo Steczkowskiej i Myszkowskiego przez 17 lat sprawiało wrażenie jednego z najpiękniejszych związków w polskich show-biznesie, ostatnio wydawało się, że rozwód może być nieunikniony.

Na szczęście teraz okazuje się, że być może jedna z najpiękniejszych medialnych par w Polsce jednak dojdzie do porozumienia. Miał to ostatnio zasugerować sam Maciej, który skomentował sprawę swojego związku małżeńskiego w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu, która odbiła się szerokim echem w mediach. Architekt postanowił zdementować wszelkie plotki i po raz kolejny zająć stanowisko w tej sprawie: 

Jak informuje dziennik, Myszkowski zapytany o stan swojego małżeństwa powiedział:

"Jestem mężem mojej żony, mamy jakiś kryzys, pracujemy nad nim!".

Naszym zdaniem postawa, jaką prezentuje Myszkowski jest godna podziwu. Oby w każdym małżeństwie, po tyle wspólnie spędzonych latach była taka wola walki o związek i jego wyjście z kryzysu.

steczKAPiF_K732721F.jpg

steczKAPiF_K734773F.jpg

steczKAPiF_K714619F.jpg

zdjęcia: KAPIF  

Zobacz też:Dodał(a): Natalia Fijał , Czwartek 03.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar