Meat Loaf "Hell in A Handbasket"

W ciągu 40 letniej kariery sprzedał ponad 100 milionów płyt. Jego twórczość – jak i posturę – najlepiej określa przymiotnik "wielka": bogato zaaranżowane, rozbudowane piosenki z nieodłącznym połączeniem klawiszy i ciężkiej gitary stały się jego znakiem towarowym a przeboje "I’d Do Anything For Love", "Rock’n’roll Dreams Come True" czy "I’d Lie For You" znają wszyscy fani rocka.

Hell in.jpgW 2012 roku Meat Loaf, bo o nim mowa, udowodnia, że ma się świetnie wydając 5 marca nowy studyjny krążek – "Hell In A Handbasket".

Płyta jest specjalna pod kilkoma względami – sam artysta twierdzi, że jeszcze nigdy nie udało mu się nagrać tak szczerego, bezpośredniego materiału, nigdy wcześniej nie zaprosił też do współpracy raperów: Lil Jona (na nowej płycie słyszymy go w kawałku "Sand In The Storm") czy samego Chucka D z Public Enemy (w "The Good God is a Woman and She Don't Like Ugly"). Na płycie tradycyjnie towarzyszy mu również wokalistka Patti Russo ("Our Love And Our Souls" i słynny cover The Mamas and The Papas "California Dreamin’") tak więc 12 utworów na "Hell In A Hanbasket" przynosi nową porcję muzyki, na jaką czekaliśmy ale i takiej, jaka nieźle nas zaskoczy.

Album promować będzie singiel "All Of Me" – do stacji radiowych trafi na początku lutego.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Pomiędzy światami"

"Zupa musi być"

"Światła września"Dodał(a): Karolina Czaja , Czwartek 26.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×