Melanię Trump odwiedzili rodzice, a świat nie może przestać tego komentować. Czy Donald Trump przypomina jej ojca?

Zobacz zdjęcia!

melaniatrumpsfathermain1.jpg

Od kiedy Donald Trump został prezydentem Sanów Zjednoczonych, informacje na temat jego żony - Melanii nie schodzą z pierwszych stron gazet i portali internetowych. 

Tym razem media znów mają powód do tego, aby rozpisywać się na temat pierwszej damy USA. Wszystko przez to, że Melania spotkała się ostatnio z rodzicami, którzy odwiedzili ją w Białym Domu, a do mediów wyciekły zdjęcia z tego spotkania. 

Na fotografiach widzimy bowiem rodziców pierwszej damy Stanów Zjednoczonych - Victora i Amaliję Knavs. Komentatorzy zauważają uderzające podobieństwo ojca Melanii do jej męża. Co więcej, mówi się także o tym, że Victor Knavs, który jest przedsiębiorcą, jest do prezydenta Donalda Trumpa podobny nie tylko wizualnie, ale także mentalnie - obaj panowie mają bardzo silne charaktery.

Zobacz najnowsze zdjęcia rodziców Melanii Trump: 

rodzicemelaniitrump24600.jpg

rodzicemelaniitrump1600.jpg

 A na zdjęciach poniżej Melania i Donald Trump:

melania-trump-4600.jpg

melania-trump-5600.jpg

 Czy podobieństwo jest naprawdę tak uderzające? Czekamy na komentarze!

 Zdjęcia: Starstock 

 Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 14.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
. Ja 62 lata ale nigdy nie wyszła bym za trampa patrzeć w domu na takiego brzydala to masakra ale jak się kocha kasę to trzeba wszystko znosić nie zazdroszczę jej kasy tylko podziwiam jej pazernosc
Dodano: 2017-06-27 22:42:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
Powinna cos gröblich ze swoimi cyckami, bo wisza jak worki. Po co jej takie cycki. Albo nie h dobiera odpowiednie staniki, nie ma ona w domu lustra?
Dodano: 2017-06-17 20:47:34 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×