Mężczyzna śpiewa po raz ostatni swojej umierającej żonie - zobaczcie wzruszające nagranie

Prawdziwa miłość, która trwa dziesiątki lat to piękna rzecz. Kiedy przychodzi rozstać się z ukochanym człowiekiem wzruszenie jest ogromne. Zobaczcie niezwykły film, który pokazuje taką sytuację.

mężczyzna śpiewa.jpg

Mężczyzna śpiewa po raz ostatni swojej umierającej żonie - zobaczcie wzruszające nagranie

Spędzić z kimś większą część swojego życia, to  nie lada wyzwanie. Człowiek przyzwyczaja się do drugiej osoby, ma z nią coraz więcej wspomnień, zżywa się coraz mocniej. Dziś niestety coraz mniej jest związków z takim stażem jak ta para 90-latków, która żyła razem przez... 73 lata!

Mężczyzna z filmu, który pochyla się i śpiewa swojej żonie to 92-letni weteran II wojny światowej. Jego żona jest na tyle słaba, że przebywa w hospicjum.

Zobacz też: ZOBACZ NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCE WYZNANIE PANA MŁODEGO

Niestety stan Laury był już na tyle zły, że przyszedł czas, by się z nią pożegnać. Nagrana scena wzrusza do łez. Mężczyzna przyszedł odwiedzić żonę i chcą dodać otuchy żonie postanowił zaśpiewać jej ich wspólną piosenkę, którą nie raz wykonywali razem podczas uroczystości rodzinnych.

Zobacz też: TO ŚLUBNE ZDJĘCIE PODBIJA INTERNET I WZRUSZA WSZYSTKICH - ZOBACZCIE DLACZEGO 

Choć kobieta była na tyle słaba, że nie mogła zaśpiewać w duecie jak zawsze, zdecydowanie ucieszyła się uspokoiła i poczuła szczęśliwa, gdy mąż zaczął wykonywać ich utwór.Piosenka, którą śpiewa mężczyzna to "You'll never know" wykonywana w oryginale przez Rosemary Clooney.

Ten krótki film pokazuje ogromną i prawdziwą miłość, którą tych dwoje darzyło się przez całe swoje wspólne życie. 

 

Zobaczcie to wzruszające nagranie. 


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 22.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×