Michael Buble już za kilka dni wystąpi w Polsce

Już 23. kwietnia, w Hali Ergo Arena położonej na granicy Gdańska i Sopotu, odbędzie się pierwszy i jedyny w Polsce koncert Michaela Bublé. Występ odbędzie się w ramach cyklu Deutsche Bank Invites.

Michael Buble 10_cr.jpgJego ciepła barwa głosu, sceniczna charyzma i wyrafinowany styl, niczym z lat 30-tych, czynią go jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów ostatnich lat. Jest zdobywcą ponad 20 prestiżowych nagród muzycznych, w tym trzech Grammy i dziesięciu Juno. W tym roku artysta otrzymał przyznawaną w Niemczech nagrodę ECHO Awards w kategorii Najlepszy Artysta Zagraniczny oraz kanadyjską  nagrodę Juno, tym razem za Album Roku Christmas.

Każda płyta Michaela Bublé zawiera hity, które szturmem zdobywały listy przebojów. Wśród jego najbardziej znanych utworów znajdują się m.in. "Fever" z debiutanckiego albumu Michael Bublé (2003), "Feeling Good", "Save the Last Dance for Me" z płyty It’s Time (2005), "Me and Mrs. Jones" czy "Comin' Home Baby" z Call Me Irresponsible (2007) oraz "Haven't Met You Yet" z Crazy Love (2009). W 2009 r. Michael Bublé został zaproszony do BC Hall of Fame. Rok później wystąpił na ceremonii otwarcia  Igrzysk Olimpijskich w Vancouver. Trzy lata temu wziął też udział jako mentor i gwiazda w 6. serii brytyjskiej edycji programu The X Factor.

Współpracował m.in z Boyz II Men, z którymi nagrał „Comin' Home Baby”, z Nelly Furtado, z udziałem której powstał duet "Quando, Quando, Quando" czy, nagrywając "How Can You Mend a Broken Heart?", z Barrym Gibb z grupy Bee Gees. W 2009 r. Michael Bublé wystąpił wraz z grupą Naturally 7 w amerykańskim programie rozrywkowym The Late Show, gdzie wykonali wspólnie jazzowy standard "Stardust". Kilka miesięcy później Naturally 7 dołączyli jako gość specjalny do jego trasy koncertowej Crazy Love’-Tour around the World. Zespół wystąpi także przed polskim koncertem artysty.

Prawie 10 tysięcy biletów na Deutsche Bank Invites Michael Bublé zostało wyprzedanych w ciągu niespełna dwóch miesięcy. Z pomocą fanom, dla których nie wystarczyło biletów, przyszedł sam artysta, który w ramach umowy z organizatorem miał zagwarantowaną pulę biletów na swój występ. Michael Bublé wykonał ukłon w stronę polskiej publiczności i zrezygnował z przysługujących mu zaproszeń, dzięki czemu mogły trafić do sprzedaży. Koncert Deutsche Bank Invites Michael Bublé odbędzie się 23. kwietnia w Hali Ergo Arena, położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Będzie to pierwszy i jedyny występ tego artysty w Polsce. Organizatorem koncertu jest firma Prestige MJM.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Birdy - Birdy

The Mars Volta - Noctourniquet

Punch Brothers - PunchDodał(a): Agnieszka Yilmaz , Czwartek 19.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×